Wpis z mikrobloga

Na prawdę przeraża mnie to, że dozylismy takich czasów, że człowiek, który mówi prawdę to musi uważać na każde słowo i ze wszystkiego się tłumaczyć, bo zaprogramowani pożyteczni idioci po praniu mózgu natychmiast go zaatakują jak piranie i wściekłe psy.

Czasy, gdy tuszuje się prawdę (np. statystyki na temat pochodzenia przestępców w policyjnych danych) dla "większego dobra". Właśnie mamy kolejki na drogach, bo "uchodźcy", którzy uciekali przed wybuchami i rakietami wracając na Wielkanoc na chatę z pełnymi reklamówkami z galerii, pompowanymi za zasiłki, na które Polacy pokrowiec #!$%@?ą, siedząc cicho, ewentualnie jak ktoś się odezwie to zasypią "ruskimi trollami".

Jak to powiedziała pewna kobieta z Ukrainy zapytana o to, czemu ludzie uciekają z regionów, nieobjętych wojną "bo w Polsce mamy za darmo."

Nigdy nie rozumiałem tego dlaczego Polacy lubili zawsze być tak potwornie dymani, że wręcz bronili tego stanu rzeczy rękami i nogami.

#ukraina #rosja #wojna #ruskimir #policja #uchodzcyzukrainy #bekazpisu #bekazlewactwa #socjalizm
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie mamy kolejki na drogach, bo "uchodźcy", którzy uciekali przed wybuchami i rakietami wracając na Wielkanoc na chatę z pełnymi reklamówkami z galerii, pompowanymi za zasiłki, na które Polacy pokrowiec #!$%@?ą, siedząc cicho, ewentualnie jak ktoś się odezwie to zasypią "ruskimi trollami".


@Ynfluencer: mamy "kolejki" na drogach wania, serio, kolejki?!
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: Nie wiem ile z tych postów to posty trolli rosyjskich, a ile zwykłych osób o takich przekonaniach.

Sam padam ciągle ofiarą oskarżania, że jestem trollem rosyjskim, chociaż nie jest to prawda.

Po prostu nie odpowiada mi, że jesteśmy "sługami narodu Ukraińskiego" jak i jakiegokolwiek innego. Chciałbym, żeby ktoś w końcu zadbał o nasz interes.
  • Odpowiedz
Właśnie mamy kolejki na drogach, bo "uchodźcy


@Ynfluencer lecisz z tak absurdalnymi tezami, które mogło wymyśleć chyba tylko TVP albo Moskwa, to co się dziwisz?

Tak korki na polskich drogach to wina uchodźców. Weź ty chłopie pomyśl skąd ty łykasz takie ścierwo.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Ale podasz w końcu jakieś dane podparte statystykami zamiast wypisywać tendencyjne argumenty bez podparcia? Bo z informacji, które znalazłem większość znalazła zatrudnienie.

@Smmm: I serio pisze tak pod jego postem? Korki na drogach to wina Ukraińców, bo jak wiadomo w okresach świątecznych do tej pory nigdy nie było korków na drogach już pomińmy fakt, że to prawosławie jest dominującą religią na Ukrainie i prawosławna wielkanoc obchodzona jest
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: akurat uchodźcy #!$%@?ą na PKB tego kartonu i nie są to inżynierowie na pontonach jak na zachodzie, Ukraincy to Polacy z lat 90tych więc najebusów i patoli bedzie 5x więcej niż u nas bo Sasza u siebie jak go łapali pijanego to dawał w łape i jechał dalej. A co do nazywania ruskim trollem to kogo to obchodzi? Ja wielokrotnie mówiłem że Ukry to swołocz ale bliższa nam kulturowo
  • Odpowiedz
Idioto, przecież tutaj wpuścili do Polski kogo popadnie, a państwo teraz nie może ściągnąć świadczeń, które kombinatorzy wyłudzili na masową skalę. Rząd w ogóle nie kontroluje tego rozdawnictwa i nie było żadnej selekcji tych uchodźców na granicy.

Przecież nasz rząd powiedział, że mu jesteśmy "sługami narodu ukraińskiego", że rozbrajamy się sami, żeby dozbroić Ukraińców, a tam flagi Bandery powiewają sobie żwawo na wietrze. Przestaliśmy w ogóle to kontrolować ,rozdajemy wszystko z darmo
  • Odpowiedz
@suluf: właśnie słyszałem, że przez Ukraińców już się PESELe skończyły i brakuje dla nowonarodzonych polskich dzieci!


@SpalaczBenzyny: u mnie w rodzinie dwójka najmłodszych musi się dzielić jednym! A Ukraińcy podobno czasami po dwa mają!
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: tak jest, polaczki są zaprogramowane genetycznie do bycia największymi frajerami. To nasza wielka cecha narodowa znana w świecie. Chcesz urobić Polaka? Pochwal go za powstanie, poklep po pleckach i zrobi co chcesz. I jeszcze ci za to podziękuje
  • Odpowiedz