Wpis z mikrobloga

Mirki dłuższy czas temu wpadła mi w oko gra Lost Judgment czyli kontynuacja Judgment o ile dobrze mi się wydaje. Szczególnie spodobała mi się masa sandboxowych aktywności. Nigdy nie grałem w żadnego Yakuze ani tego typu gry. Nawet japońszczyzna jest mi obca oprócz Final Fantasy i gier From Software. Jak myślicie będzie przystępna dla początkującego gracza? Bo promocja na PS Store. Przypasowała mi też grafika dlatego nie chciałbym grać w yakuze czy pierwsze judgment #yakuza #lostjudgment #judgment #ps4 #ps5 #xbox #gry #anime #japonia #playstation
  • 4
@Aeterna: Mnie te gry zawsze intrygowały fabułą, ale totalnie odrzucały gameplayem, który polega głównie na szybkim wciskaniu przycisków przez 30 godzin.

Ale są ludzie którym takim system walki się podoba i ogrywają wszystkie Yakuzy na 100% i na pewno zaraz się ze mną nie zgodzą, dlatego lepiej chyba jakbyś poskakał po jakichś gameplayach i sam ocenił czy to dla Ciebie
@Beeercik: słyszałem właśnie że fabuła jest dobra. Gameplay typowa nawalanka japońska. Najbardziej mi się ten Sandbox podoba i masa aktywności pobocznych w tym nawet granie na Sega Master System itp xD
@Beeercik: kupiłem. 3 godziny na liczniku i gra wciąga. Ciekawa fabuła (wymaga dobrej znajomości języka ang. gdyż słownictwo jest skomplikowane a nie ma napisów PL) żywy otwarty świat i masa aktywności.