Wpis z mikrobloga

@eXospeed: Cały czas tankuję i jeżdżę. Ostatnio kolega kupił tego 190 i nie nastawialiśmy się na coś lepszego, niż przystanek autobusowy, ale po odpaleniu i przejechaniu się okazało się, że mechanicznie jest idealny, przebieg w miarę realny (250tys.) tylko, że przyjął kiedyś strzał w dupe i był troche pognity z tyłu. Cena 1400 zł. ;)
  • Odpowiedz
@Pustulka: Jak na razie zero problemów, auto z 96r. a jeździ się wygodniej niż wieloma o 10 lat młodszymi.

U mnie problem w tym, że tutaj mam silnik 1.8T, bo lubie dynamicznie jeździć no i fajne wyposażenie mam, a w W201 musiałbym prawdopdobnie z obu opcji zrezygnować. Musiałbym brać w201 z silnikiem 2.6, żeby uzyskać podobną dynamike, a spalanie byłoby pewnie sporo większe

(obecnie w trasie 8l/100km).
  • Odpowiedz
@BySpeedy: Tak jest ; ). Mam czarny egzemplarz z beżową skórą w środku. A i na ślubach da się zarobić. Jest dopiero styczeń a na 2014 rok mam już 10 terminów zarezerwowanych do ślubów : >
  • Odpowiedz
@Pustulka: Stawiam, że jakby człowiek takiego miał, to po wjechaniu gdzieś w miasto, to ludzie by pomyśleli, że to tylko stary merc lub marny tuning. Jednak jakbyś pokazał to komuś, kto ma merca to by się jarał.
  • Odpowiedz