Wpis z mikrobloga

Co mirki sądzicie o pompach paliwa Meat & Doria? Szukam pompki do Forda Focusa 2 benzyna. Jak patrzę na ceny do innych samochodów a do mojego to mnie szlag trafia. Do Focusa MK1 po 200-300 zł, MK3 nieco droższe, a do MK2 boscha 800 XD Chciałem przycelować w średnią pólkę, bo i tak jeżdżę głównie na LPG. Mój mechanik jednoznacznie odradza Magneti Marelli

#motoryzacja #samochody #ford #fordfocus
  • 22
@GeDox: no i co z tego? Nie ma to znaczenia bo auto jeździ na gazie. A benzyny potrzebuje przy odpaleniu i jak się skończy gaz albo szwankuje.
@GeDox @r5678: nie chce bawić się w używki, bo równie dobrze mogę trafić podobnie zajechaną albo padnie mi po kilkuset km. A i chyba jednak cały kosz musze kupować (:
@r5678: czekaj, jak to benzyny potrzebuje tylko przy odpaleniu? Właśnie od tego pada pompa paliwa, bo ona pracuje non stop, a jak nie ma benzyny w zbiorniku = zaciera się, bo "pompuje powietrze".
@GeDox: auto na gazie potrzebuje benuznu tylko przy odpalaniu. Chociaż też nie zawsze.

Co ma do tego to od czego się zaciera jak ktoś jeździ na małej ilości to się zaciera. No i?

Nie ma to znaczenia że pompa pracuje non stop chcooaz to też nadużycie. Pompa nabija ciśnienie do zadanego po czym przekanizk ja wyłącza. Jak cisnienie spadnie to znowu się włącza i tak w kołko. Nie #!$%@? jednym ciągiem
Nie ma to znaczenia że pompa pracuje non stop chcooaz to też nadużycie. Pompa nabija ciśnienie do zadanego po czym przekanizk ja wyłącza. Jak cisnienie spadnie to znowu się włącza i tak w kołko. Nie #!$%@? jednym ciągiem non stop.


@r5678: CO? XD NIE! Pompa paliwa pracuje non stop, a ciśnieniem zajmuje się regulator ciśnienia (zazwyczaj na listwie wtryskowej), który nadmiar paliwa (zbite ciśnienie) wpuszcza do przelewu, a tym wędruje z