Wpis z mikrobloga

Mirki drogie, czy jest w stanie ktoś polecić gdzieś na Śląsku (Katowice, Gliwice i okolice, to już w ogóle idealnie) gdzie da się spotkać kaski Abusa i przymierzyć coś więcej niż jeden model? Z internetowych poszukiwań nie udało mi się namierzyć żadnego pewnego sensownego sklepu.
Przydałby się w regionie chyba jakiś "moloch" w stylu Fabryki Rowerów czy nowego Centrum Rowerowego.

#szosa #rower
  • 12
@shymeck: nowe centrum rowerowe jest słabe i ma mały wybór.
Jak możesz sobie finansowo pozować na zamrożenie kasy na pół miesiąca to zamów 3-4 kaski ze sklepów online a potem odeślij.
  • 0
@TypowyXD: Przeszło mi to przez głowę, ale zastanawiam się jeszcze na ile zamówienie, powiedzmy 3 kasków z założeniem, że 2 albo i wszystkie wrócą, jest kłopotliwe dla sprzedawców. Towar po zwrocie, itp.
@shymeck: ja jak szukałem kasku, to żeby nie zamrażać swojej kasy płaciłem allegro pay, na start dali 2.2k i zamówiłem od razu 4 różne kaski i w domu na spokojnie mierzyłem ;) ze zwrotem też nie było żadnych problemów.
  • 0
@bro_: Chyba na tym się skończy, bo ostatnio w okolicy nie umiem znaleźć nic z interesujących mnie rzeczy. A Allegro mnie nie lubi, bo nie chcieli mi dać "krechy", jak kiedyś próbowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°).