Wpis z mikrobloga

Ooo,dzisiaj wielki piątęk co oznacza że mamy dziś post.Jest jeszcze wcześnie rano,więc przypominam wam wykopki że macie szanse dziś wejść w gorące z olbrzymią ilością plusów,musicie tylko wymyśleć jakąś historie tego typu że:wyciągacie kanapke z duża ilością kiełbasy w waszym miejscu pracy,ku oburzeniu katolickich współpracowników.To jest również ten dzień w którym możcie pochełpić się swoim gimboateizmem w domu rodzinnym,nic tak nie podniesie ciśnienia waszej mamie czy babci jak skonsumujecie sobie jakiegoś wursta na ich oczach,rzucając swoje poglądy na religie.No ale dobra,najbardziej ciekawy jestem jaka historia z dzisiejszego dnia znajdzie się w gorących,do roboty wykopki!
  • 55
@neXes: wszystko się zgadza oprócz "mamy dziś post", powinno być "katolicy mają dziś post".

A posty szydzące z innych najczęściej są żałosne i powinny być kasowane, jeżeli nie służą niczemu innemu jak szydzeniu. Ale prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż na wykopie skończy się toksyczność.

Jednak trzeba pamiętać, że są też grzeczne posty w których ktoś zwraca uwagę na to, że ktoś wyznający wiarę katolicką znowu pomylił "niektórzy mają post"
dzisiaj wielki piątęk co oznacza że mamy dziś post


@neXes: Co takiego? Z tego co wiem, to dziś jest po prostu piątek. Zwykły piątek, piąty dzień tygodnia. Nie żaden "wielki", nie ma w kalendarzu czegoś takiego jak "post". A jak katolicy chcą sobie ten dzień obchodzić w jakiś sposób to proszę bardzo, ale wtedy nie mówicie mi, że jest post, tylko że wy macie post. A ja mam piątek. Pozdrawiam, z