Wpis z mikrobloga

Ooo,dzisiaj wielki piątęk co oznacza że mamy dziś post.Jest jeszcze wcześnie rano,więc przypominam wam wykopki że macie szanse dziś wejść w gorące z olbrzymią ilością plusów,musicie tylko wymyśleć jakąś historie tego typu że:wyciągacie kanapke z duża ilością kiełbasy w waszym miejscu pracy,ku oburzeniu katolickich współpracowników.To jest również ten dzień w którym możcie pochełpić się swoim gimboateizmem w domu rodzinnym,nic tak nie podniesie ciśnienia waszej mamie czy babci jak skonsumujecie sobie jakiegoś wursta na ich oczach,rzucając swoje poglądy na religie.No ale dobra,najbardziej ciekawy jestem jaka historia z dzisiejszego dnia znajdzie się w gorących,do roboty wykopki!
  • 55
@rzygaj: ty jesteś chory psychicznie XD śledzisz wpisy w których się udzielam i piszesz ciagle to samo, a ja się szczycę tym co robiłem objął. To ze ty dorabiasz do tego historie bo jesteś psychikatolem to już twój problem mnie to nie rusza łamago umysłowa XD
@bizonsky: szczycisz się że jesteś konfidentem? Gratulacje. Ci którzy wydawali szkopom Żydów przynajmniej brali za to kasę albo jedzenie, żeby przetrwać. Ty robisz tak dla atencji. Tfuuuu gen donoszenia. Ojce komuchy?