Wpis z mikrobloga

#danielmagical Mariusz jest głodny widac to po tym jak zajada i dziękuję
dostawy spirytusu i innych procentów doprowadza do " prawdziwej patologi " Czy chcemy to widzieć nie sądzę mają jedzenie w formie kartofli i cebuli, w tym stanie podejrzewam że on nawet dupy nie wyciera a xo dopiero zrobić coś z tym .
Na czat nie mamy wpływu
Ale mamy w części wpływ na dostawy ,może bez alkoholu a gotowe posiłki?
#!$%@?ł tuczenke
  • 31
@grand_khavatari: zobaczy białe myszki albo inaczej wiem jak wyglądają urojenia alkoholowe i po odstawieniu
Ale też wiem ze w takim stanie jak teraz niebawem na czacie i tu będzie Anielski orszak śpiewany
@hakerbonzonieumiezlozycpc: a może z dzieckiem właśnie piszesz ehh wiec pomysl dzieciaku 500 i może przytoczę Ci papa smerfika ,w którym Jasno sąd określił ze ludzie chorzy na alkochilizm są w pewnym stopniu ograniczni( tak w skrócie) lubisz patrzyć jak umierja tacy ludzie ? Ba skoro twierdzisz że nawet jedzenia nie potrzebują wnioskuję ze lubisz prawdziwa patologie
Wiec jeśli lubisz spoglądać na powolna śmierć " menela " Twoje określenie to co Cie
@Aga7i9: idź im gotuj, wprowadź się na tą meline, pierz im gacie i skarpety. bo chyba nie chcesz mi powiedzieć że lubisz prawdziwą patologie co ? dlaczego siedzisz z p1zdą na krześle zamiast być już tam na melinie ? co z ciebie za człowiek ? dlaczego przyglądasz się temu biernie ? zamiast siedziedź na wykopie już mogłabyś uratować dwóch meneli. więc zamiast mi odpisywać to zacznij działać tępa c1po. rozumiemy się
@Aga7i9: on tak żyje bo mu tak wygodnie i z tego co mówił baobab to mariuszek od dawna tak egzystuje xD masz ból dupy bo ktoś w internecie to komentuje i szydzi z abstrakcyjnego życia? przecież jeśli mariuszkowi to nie będzie pasować to może przestać strimować. on pokazuje swoje życie publicznie więc ludzie będą to komentować. ogarnij się bo ręce opadają. mario od dawna tak żyje a teraz po prostu to
@Aga7i9: o jakiej ty pizzy mówisz? Poza tym Mariusz ma rodzinę, a jak już się tak przejmujesz to interweniuj, a nie piszesz na portalu że śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak się obawiali że nie ma głupszych niż baobaba, a oni dziś wyrastają jak grzyby po deszczu.