Wpis z mikrobloga

Piłkarze uczcie się


@moakatanga: naprawdę tak ciężko cieszyć się z sukcesów polskich drużyn w swoim sporcie bez niepotrzebnego (i do tego bezsensownego biorąc pod uwagę jak dzisiaj wygląda piłka) prowokowania drugiej strony? Potem się dziwią fani siatkówki, że fani piłki na nich plują i wyśmiewają ich sport po tym jak sami prowokujecie do takich wojenek takimi postami. Gardzę.
@romanzholandii: To spraw żeby siatkówka najpierw była tak dochodowym, popularnym i reklamowanym sportem. Chcecie czy nie, piłka nożna jest po prostu najpopularniejszym sportem i tyle. Zarobki w piłce juz dawno #!$%@? poza skale i są chore, ale nic z tym nie zrobimy.

PS. szacun za polski finał, ale Jastrzebie w siatkówkę to takie PSG czy Manchester City w piłce z wpompowanym hajsem z JSW. Wystarczy spojrzeć na sukcesy sprzed laty, jeszcze
@RudyZibi: To znaczy że nie trzeba tam trenować itd?
Czy po prostu pierwszy lepszy wchodzi i wygrywa?
W piłkarskiej lidze mistrzów też tak na prawde liczy sie około 10 zespołow a reszta to tło dla tych najlepszych,tak samo jest w siatkówce,tylko,że tam jest mniej tych słabych a więcej lepszych.
@RudyZibi: W taki że w siatkówce na wysokim poziomie czyt.ligi mistrzów poziom jest bardziej wyrównany niż analogicznie w kopanej.
I to twierdzenie,że jest to niszowy sport jest śmieszne,bo co z tego,że w kopaną kopie powiedzmy pół świata skoro najwyższy poziom prezentuje 10 drużyn tak jak i w siatkówce.
@moakatanga: Ja #!$%@? xD nawet z tymi przygłupami nie dyskutuj. Żałosne piłkarzyki kopią się po czołach i nie potrafią przyjąć piłki, bo UWAGA, TO NIE JEST NISZOWY SPORT, TO JEST POPULARNY SPORT xD granie w Rocket League'a w diamencie jest wyższym poziomie niż sraczka polskich piłkarzy, ale polaczki zawsze będą broniły te ciemajdy xd I pieniądze tego nie zmienią, to że laska pokazująca dupę na only fans zarabia więcej, niż fizyk