Wpis z mikrobloga

41 276 - 1 = 41 275

American Hustle

5/10

Kolejne moje rozczarowanie (po Wilku z Wall Street) nominacjami do #oskary2014. Film lekko przegadany; powiedziałbym nawet, że momentami wręcz nudny (a niezbyt często zdarza mi się to mówić). Sama fabuła nie porywa, ledwie w kilku momentach robi się ciekawiej, a jedne z lepszych fragmentów filmu to wstawki muzyczne. Na plus na pewno Jennifer Lawrence. Poza nią, obsada (choć bardzo dobra) nie wypada jakoś szczególnie (a już na pewno nie oskarowo).

#maratonfilmowy #film
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@payner: Hmm... i tak, i nie. ;) Generalnie chodzi o różne przekręty finansowe, machlojki, korupcję. Film tematycznie stosunkowo podobny do "Wilka...".
  • Odpowiedz
@seann: No widzę, że ten film jest bardzo skrajnie obierany :) w sumie nie ma się czemu dziwić. American Hustle jest trochę jak taki piękny, dopracowany samochód, tyle tylko, że bez silnika. Mimo wszystko oglądało mi się go bardzo dobrze, uwielbiam takie aktorskie, przegadane kino z świetnymi dialogami. O ile po Wilku spodziewałem się o wiele więcej, tak po American Hustle (aktorzy i reżyser co by nie mówić wybitni nie
  • Odpowiedz