Wpis z mikrobloga

@DrJudym Też mam ochotę na totemy ale nie lubię padać jak szmata. Ewentualnie Spectral Shield Throw będzie op, ale boję się że cena wymaganej tarczy będzie duża bo raz że się ludzie rzucą na build a dwa że trzeba przepalać itemki żeby drzewko robić
@DrJudym: Graj tym co Ci sie podoba. Nic tak nie psuje funu z gry, jak granie buildem, ktorego „nie czujesz”. Ja np nigdy nie gralem seismic trapem, ktory byl op ostatnie 7 lig, po prostu nie lubie palystylu trapow i tyle. Ja przed wyborem startera, jesli nigdy nie gralem, patrze czy w ogole mi podejdzie. Ja najczesciej gram jednym buildem na lige i go maxuje, ew zmieniam ascendancy i pod innego
@DrJudym: Crrupting Fever na kinetic blast z Vaal Reapem, bo reap dostal vaalowska wersje i na bossach moze byc latwiej. Ale swoj wybor uzalezniam od tego, ze chce cos z szybkim clear speedem, bo ciagle jakies totemy gralem, rfy, potem farmilem simulacrum na dd necro i te buildy wszystkie sa stosunkowo wolne. Na pewno bede szedl w ekspedycje, delirium i sprobuje legion pierwszy raz.