Wpis z mikrobloga

To co się odwala w komentarzach na głównej, to jest jakiś absolutny cyrk. Czy serio na tym portalu zostały już tylko szury i onuce? Obrona rosyjskich mediów państwowych przez wykopki, bo "wolność słowa". Ale już blokowanie przez Twitter informacji o wojnie na Ukrainie, to spoko, bo to pro-ukraińska propaganda. Co z tego, że rosyjskie media nawołują do eksterminacji całego narodu i grożą też Polsce za wspieranie walczących o swoją wolność sąsiadów.

Rozumiem, że gdyby soc-media istniały w latach 30-tych i propaganda Trzeciej Rzeszy np. na Twitterze publikowała paszkwile na temat okupowanych przez nich narodów, to też Wykopki by twierdziły, że spoko? Że musi być równowaga, bo Anglosasi robią anty-niemiecką propagandę?

Jezus, co się odwaliło z tym portalem po przejściu na wersję 2.0?

Jakiś komentarz: @a__s @m__b ? Gdzie jest w tym wszystkim moderacja portalu?

#ukraina
  • 13
@jaqqu7: najlepiej jakby nie było blokowania ani rosyjskich mediów ani wiadomości ukraińskich, przecież uczyli nas krytycznego myślenia. Takie wybiegi z blokowaniem tego czy owego skończą się próba coraz większego cenzurowania.
@JPRW no jest z tym ewidentnie problem. w tym natłoku propagandowych wysrywów pro lub anty ukraińskich, pro lub anty rządowych nie da się znaleźć żadnej sensownej informacji. Chyba zbyt dużo ludzi uwierzyło w moc wykopu i to że jak przekonają tutejszą społeczność to zdobędą święty Graal poparcia internetu I stąd te wieczne walki o rząd dusz nad wychodkami.

Obok uwagi ze po wprowadzeniu nowego wykopu komentarze na glownej to szambo dodalbym ze
  • 1
@rzep: Syndrom Sztokholmski. I tak mało co tutaj jestem od W2.0... niestety na chwilę obecną tylko Reddit jest dla mnie ostoją soc-mediów, z których korzystałem na co dzień. Bo co się odwala na Wykopie i Twitterze obecnie to dramat. Właśnie w ramach tej drugiej platformy wrzuciłem info na Wykop o tym, że Melon daje zielone światło rosyjskiej państwowej propagandzie i uderzyły mnie komentarze na głównej, które popierają ten ruch.
niestety na chwilę obecną tylko Reddit jest dla mnie ostoją soc-mediów, z których korzystałem na co dzień. Bo co się odwala na Wykopie i Twitterze obecnie to dramat.


@jaqqu7: to najbardziej jednostronne i ocenzurowane ostoja. Ciekawe, ciekawe
@jaqqu7: Przecież tu już tak jest od dłuższego czasu. Na mikro można jeszcze spoko podyskutować, ale na główną wbijają zyeby konfederacko - szurskie, które najpierw miały #!$%@? na punkcie Billa Gatesa, szczepionek i maseczek. A "za od lutego 2022 zmienili narrację na "zalew uchodźców", "ukrainizację" i "wciąganie nas do wojny". Ta sama banda debili, która w 2021 siedziała tu i głosiła przekaz anty-szczepionkowy. Wiadomo, że albo trolle, albo nieudaczniki siedzące w
@jaqqu7: Żyjecie w swoim urojonym świecie, stworzonym przez media. Przedawkowaliście ukraińską propagandę sukcesu i pisowski przedwyborczy kapitał polityczny. Nie zmusicie ludzi, by myśleli tak jak wy.