Wpis z mikrobloga

Boże ale mnie toxic łapie gdy widzę filmy atora. Przyznam się bez bicia, że sam kiedyś lubiłem oglądać jego filmy. Nie przywiązywałem do nich mega uwagi i raczej leciały mi w tle lub przed snem ale jednak przyjemnie mi się je oglądało (2015-2017). Teraz to już jest festiwal spier**** i onucowania. Ja rozumiem, że ludzie mogą mieć różne poglądy i to jest normalne ale to co się dzieje w temacie #wojna i #ukraina to jest szczyt okropności. Robi mi się źle jak widzę co on wygaduje. Miałem jednak mikro nadzieję, że może jego widzowie nie biorą tego na poważnie "HUEHUHUE GRUBAS ODLECIAŁ" ale jednak oni autentycznie zgadzają się z retoryką. Jest to przerażające i smutne, że można siać taki ferment. Jakim cudem YouTube nie robi z tym nic to przechodzi ludzkie pojęcie. Ehhhh, co się dzieje z tym światem.
#wideoprezentacje
  • 6
@CthulhuNasOchroni: ja kiedyś lubiłem obejrzeć Cejrowskiego jak tam gadał o podróżach na TVP, wiadomo ultra katol, konserwa i naczelny przedstawiciel chłopskorozumizmu, ale w odbiorze programu o podróżach mi to zupełnie nie przeszkadzało, ale kiedy zaczął się udzielać w internecie i prawić te swoje mądrości to momentalnie się odbiłem i z osoby, którą postrzegałem raczej pozytywnie, zacząłem podchodzić bardzo niechętnie, wręcz wrogo do niego
@mial85: no dokładnie. Z atorem miałem to samo. Czasem weszła u niego odklejka, ale miło się jednak słuchało teorie spiskowe o wielkim Cthulhu ukrytym w tyłku Obamy i co jest w strefie 2137. Potem, gdy zaczął bardziej się skupiać na polityce i jasnowidzeniu to stwierdziłem, że ja już tego pociągu wysiadam.
@CthulhuNasOchroni: No z jackowskim czy jak on tam ma to ani odcinku nie oglądałem, tragedia z tym. Fajnie posłuchać o finansach, oraz o tym że kiedy stopy pójdą do góry kiedyś to będą ludzie kwiczeć. Typowe filmiki o mieszkaniach itp ale jego content coraz częściej jest z dupy.