Wpis z mikrobloga

Czy jest coś co mnie pobudzi w przeciwieństwie do tych gówno wartych leków co mi zapisują? Mam problem z nadmierną sennością od trzech lat. Zapisy do poradni snu na przyszłe półrocze dopiero w czerwcu. Próbowałam z apteki Glucardiamid (niketamid + glukoza), ale nic nie dawał. Piracetam z apteki 2,4 g dziennie to samo. Teraz biorę reboksetynę, pregabalinę i arypiprazol, ale nadal jestem strasznie senna, budzę się jakbym spała 2 godziny, ale normalnie śpię całą noc 8 godzin. Były brane też: wortioksetyna, moklobemid, bupropion, wenlafaksyna, trazodon, mianseryna, duloksetyna, escitalopram, fluoksetyna, Fluanxol. Senność się pojawiła po zmianie duloksetyny na bupropion, nie zeszła na innych lekach.
Mam dość już tego i najchętniej bym się zabiła teraz, bo jestem tak strasznie senna ???? Mam ochotę kupić modafinil ze stronek polecanych na Reddicie, ale boję się, czy skład jest legit.
#nootropy #depresja #medycyna #antydepresanty #kiciochpyta
  • 15
Senność się pojawiła po zmianie duloksetyny na bupropion, nie zeszła na innych lekach.


@Klaudia2333: Przynajmniej wiadomo gdzie szukac . Lekarz powinien zwrócic na to uwagę i zastanowić sie na jakie badaia Cię wysłać.
Modafinil powinien pomóc na utrzymywanie stanu czuwania . Mozesz też brać flmodafinil. Jest silniejszym analogiem modafinilu i mozesz go kupic na Najwiekszym Portalu Aukcyjny m,
Ale nie sądzę, że pomoże. Przyczyny trzeba szukac tam, gdzie napisalaś. Stało sie
  • 0
@mentalbreakdown zaburzenie nastroju nieokreślone
@RafiRK prega jest na lęk u mnie, a ten drugi niby miał aktywizować ????
@maradero były testowane i lipa
@Jasia--- hmm możliwe z tymi neuroprzekaźnikami... jak brałam escitalopram (mój pierwszy lek tego typu), to byłam lekko senna, ale starczała mi kawa. mogę spróbować flmodafinil
@KwasowyProktolog10kJava coś takiego mi wyszło, więcej mi się nie chce, bo dużo pytań i się mocno zastanawiam xd
Klaudia2333 - @mentalbreakdown zaburzenie nastroju nieokreślone
  @RafiRK prega jest ...

źródło: temp_file.png4358475316232942007

Pobierz
prega jest na lęk u mnie, a ten drugi niby miał aktywizować ????


@Klaudia2333: tyle co wiem:
- pregabalina jednak nuży; ma duży, krótki skok koncentracji w osoczu, dlatego pomyśl w takiej kolejności o: rozbiciu dawki na 3/zmniejszeniu dawki/zmniejszeniu na noc
- arypiprazol może pomóc w depresji, ale w małych dawkach
- reboksetyna nie została dopuszczona w USA na rynek, ale są dowody, że pomaga w połączeniu z innymi lekami

Senność
  • 0
@RafiRK pregabalinę biorę w dwóch dawkach podzielonych po 150 mg, nie na noc. Zapytam, czy mi zapisze coś innego na lęk, chyba że te 2,5 mg arypiprazolu (lub 5 mg po 2 tyg jak nic nie da, tak mi kazała to brać) coś pomoże.