Wpis z mikrobloga

dodaj jeszcze błazenmena który tak naprawde swoimi działaniami przyczynia się do tego że użytkownicy negatywnie zmieniają swoje zdanie o ukrainie


@jaszczurki: Jestem trollem Ukrainskim czy kacapskim wkoncu, bo juz sie gubie?
A moze po prostu no nie wiem, hejterem rosji i trolli ruskich?
A moze jestem osoba prywatna nie majaca zadnego zwiazku z zadna strona? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moze jestem rzeczywiscie kims kto ma wlasne zdanie
@BayzedMan: Dobra stary, sory, nie chciałem cie urazić ponioslo mnie... Ale czasem twoje wpisy wyglądają... dziwnie jakbyś prowokował... sory takie jest moje zdanie... sam nienawidze rosji, nie odbierz tego źle, miłej nocy.
@BayzedMan: stary... jesli cie wyzywają nie przejmuj sie tym. Na pewno hejt cie bardzo rusza ale powiem ci że nie warto sie przejmować co ci ludzie napiszą w internecie może ci zazdroszczą... pozdrawiam.
@kingfrog: To jest absolutnie genialny wpis i bardzo proszę o powtarzanie i dodawanie nowych idiotów. Dzięki temu można na szybko oczyścić Wykop przynajmniej dla siebie. Pls kontynuuj co kilka dni, tak aby ludzie mogli czyścić na bieżąco matołów... Większość z nich mam już zablokowanych i uczciwie rzecz ujmując Wykop nagle stał się czytelny i przejrzysty, a nie śmietnikiem...