Wpis z mikrobloga

Chłop na redukcji jest 2 dzień 1600kcal a zjadł 1700kcal bo ćwiczył chłop dupę plecy barki biceps klatę łydki triceps no i brzuch
chłopu co jakiś czas się kręcić w głowie i serce kołacze pewnie jakieś niedobory ale ciul w to będzie 6pak to się odżywię na razie niech ciałko tłuszcz wpie33ala

#przegryw #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 14
@LonNon: 1600 kcal to trochę mało. Wydaje mi się, że jakieś 2000 powinieneś jeść jak chcesz schudnąć. Pamiętaj, że jak za szybko chudniesz to tak na prawdę spalasz mięśnie, a nie tłuszcz. Ja aktualnie 2500kcal i chudnę jakieś 0,3-0,5 kg/tydzień.
@LonNon: Ja gdzieś czytałem, że 0,5kg/tydzień to max i lepiej tego nie przekraczać, bo to niezdrowo i do tego spalasz mięśnie. Może i wolno, ale ja w rok schudłem 20 kg. Też chodzę na siłownię, biorę białko i kreatynę, a mięśnie prawie w ogóle nie rosną. Jeszcze jakieś 10kg i robię masę. Mam nadzieję, że wtedy zaczną rosnąć mięśnie.
@LonNon będziesz co najwyżej wychudzony szczur z zarysem mięśni ( ͡° ʖ̯ ͡°) sam się nabrałem na taką pułapkę lata temu, zredukowałem do 70kg przy 185cm i wyglądałem jak strach na wroble.
Jak zbudujesz trochę mięśni to wcale nie trzeba zlatywac do tych ~10% bfa żeby sześciopak był widoczny.