Wpis z mikrobloga

#rower
Mirki i mirabelki przymierzam się do kupna roweru mojemu pierworodnemu i potrzebuje jakiejś pomocy. Nie Chce mi się robić doktoratu i chce pójść na łatwiznę w związku z tym liczę na naszą opinię, a nie analizowanie każdej środki samemu. Byłem z nim w Decathlon i przymierzył się do MTB Rockrider ST 530 MDB 27,5" rozmiarowo pasuje (S). Młody na 8 lat i 150cm wzrostu. Dajcie jakieś propozycje do 2500. A może ten z Decathlona?
Dzięki z góry.
  • 11
@Hasz5g: ja wysoki żona też a młody to już w ogóle na swój wiek. Najlepsze są zdjęcia klasowe gdzie wszyscy w miarę równi a on wygląda jakby w pierwszej klasie był po raz trzeci.
swoją drogą bardzo zdziwiony byłem tym, że przerzutki są tylko z tyłu. Ale to już chyba standard dzisiaj prawda?
Młody na 8 lat i 150cm wzrostu

@pmis: ale wyrośnięty... mój 13 lat, ma 150 - ale jest ciut niski.

przymierzył się do MTB Rockrider ST 530 MDB 27,5" rozmiarowo pasuje (S)

@pmis: jak rozmiarowo pasuje, to świetny wybór i bym go brał. Decatlon ma bardzo dobry stosunek cena/jakość.
@pmis: Jak mozesz to znajdz mu rower islabikes beinn 24 waży tylko 8,4 kg i jest super dla takiego malolata. Takim rowerem polubi jazdę na nim. Jak wcześniej pisali czym lżejszy rower tym lepiej się jeździ. Mam takie dwa i naprawdę robią robotę. Jak ostatnio w decatlonie patrzyliśmy na te rowery to moje dzieciaki próbowały te rowery i się dziwiły że są takie cięzkie i niewygodne. Fakt są troche droższe ale
Młody na 8 lat i 150cm wzrostu. Dajcie jakieś propozycje


@pmis: Proponuję wizytę u endokrynologa (+ może MRI przysadki), 150cm w wieku 8 lat oznacza wzrost powyżej 99 centyla (co może świadczyć o chorobie).
@armt: sprawdzone. Jest wszystko ok. Poprostu jest wysoki. Już urodził się duży i tak ma do tej pory. Najgorsze co przez to ma to wszyscy oczekują że będzie się zachowywał poważniej bo wygląda na starszego, a jest małym dzieckiem jeszcze. Dziękuję za troskę. O taki wykop nic nie robiłem.
Wybacz, że dopiero teraz odpisuje.



Najgorsze co przez to ma to wszyscy oczekują że będzie się zachowywał poważniej bo wygląda na starszego, a jest małym dzieckiem jeszcze.


@pmis: Ludzie to tylko ludzie - wiec niestety są jacy są (np. wiek dziecka mierzą jego wzrostem).


Sam (na szybko) źle określiłem 150cm w wieku 8lat na 99c, a zgodnie z tablicami WHO to +4SD czyli 99,99683c.



sprawdzone. Jest wszystko ok. Poprostu jest wysoki.