Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie ile roboty mają płatne POPiSowskie trolle ostatnimi czasy?(btw. oni to robią zawsze pieniądze p0laczki robaczki)? Nagle muszą przekopać kilka lat materiałów w necie na temat konfederacji, brauna, mentzena, winnickiego itp, żeby mieć czym spamować :)
Myślicie, żę mają przygotowane? Hehe przecież w kraju nieudaczników nawet takie tematy nie są robione jak powinny być - POwskie trolle dopiero tydzień temu zaczeły tutaj konta zakładać - stąd zalew zielonek. To jest ta sama intelektualna potęga P0laków, jak zamawianie czołgów, bo w sąsiednim kraju sie wojna zaczeła xd
#konfederacja #po #pis #polityka
  • 17
Wyobrażacie sobie ile roboty mają płatne POPiSowskie trolle ostatnimi czasy?(btw. oni to robią zawsze pieniądze p0laczki robaczki)? Nagle muszą przekopać kilka lat materiałów w necie na temat konfederacji, brauna, mentzena, winnickiego itp, żeby mieć czym spamować :)


@Obserwatornia: Akurat twoi ziomkowie to się kompromitują na bieżąćo. Po za tym jak zwykle cytowanie polityków konfederacji by wytykać hipokryzję k0nfiarzom, którzy #!$%@?ą głupoty to "wielki atak na k0nfederację".

A teraz idę po premię
@Kryspin013: ty sie za to nie kompromitujesz. Idz wygooglaj kto to Hitler bo jak korwin odpali protokol to nie bedziesz wiedzial o czym mowi.


@Sam_w_domu: ej ziomek, mówiłeś coś o obcinaniu screenów pod manipulację - to wkleję ci cały komentarz gdzie przyznaję ci rację oraz przyznaję się do błędu. Szkoda, że ty nie byłeś w stanie jak mimo tego i tak ci pokazałem twoją hipokryzję.
https://wykop.pl/link/7063001/tygodnik-karnowskich-o-blokadzie-nczas-com/komentarz/115761311/jakby-tego-bylo-malo-przekrecaja-imie-redaktora-naczelnego-czy-wam-to-czegos-nie-przypomina-memcen-memcwel-konpederacja-konfederesusja-#!$%@?#115762479

No i ja wiem,
Pobierz Kryspin013 - >@Kryspin013: ty sie za to nie kompromitujesz. Idz wygooglaj kto to Hitl...
źródło: fSxr10O
@Kryspin013: czyli mówisz, że farmy trolli PO i PiS nie istnieją ? :)


@Obserwatornia: Z całą pewnością istnieją. Ale odwrócę pytanie. Myślisz, że farmy trolli konfederacji nie istnieją?

A jeszcze śmieszniejsze jest to, jak piszecie coś o farmach podczas gdy macie userów których 100% contentu to znaleziska o konfederacji, a w tym także zawiera się bronienie onuc jak sykulskiego. To z pewnością nie są trolle. Oni za darmo od kilku
a jak ty spamujesz za darmo to nawet cie szanuje (jakkolwiek jebnięty jesteś co widać)


@Obserwatornia: pokaż mi kim spamuję? Gdzie sram znaleziskami dla tuska czy kogokolwiek uważasz, że na niego głosuję. Hmm?
@Kryspin013: dlaczego przycialem komentarz? Bo jego dalszy ciag nie ma znaczenia. Trzeba byc kompletnym tumanem zeby nie znac takich ludzi jak Hitler Stalin Mao Zedong czy Che Guevara.

Przecietny trzynastolatek wie kim jest Mao Zedong bo to top 3 zbrodniarzy najnowszej historii swiata i nie trzeba sie specjalnie interesowac historia zeby znac to nazwisko.

Jestes zwyklym tukiem wiec nie masz najmniejszego prawa po takim komentarzu oskrazac kogokolwiek o kompromitacje czy brak
@Kryspin013: dlaczego przycialem komentarz? Bo jego dalszy ciag nie ma znaczenia. Trzeba byc kompletnym tumanem zeby nie znac takich ludzi jak Hitler Stalin Mao Zedong czy Che Guevara.


@Sam_w_domu: Mordeczko, przyciąłeś bo by ci tezę psuło. Jakoś dalej się nie odniosłeś do tego, że jesteś zwykłym hipokrytą.

Druga sprawa to najwidoczniej znałem Zedonga ale nie z nazwy. Kojarzyłem go z kilku książek jako ten typ co próbował wywołać wojnę wróblom.
@Kryspin013: nie mam zamiaru sie przegadywac. Pokazales jaka masz wiedze (a raczej ze jej nie masz) wiec w sumie mnie to styknie.


@Sam_w_domu: No tak, pokazałem ci, że nie byłem dobry z historii. W zasadzie to od zawsze byłem dobry głównie w przedmiotach ścisłych. Coś jeszcze?

A jak tak twoja hipokryzja, która nie bardzo ma coś wspólnego z wiedzą sprzed 20 lat z gimbazy? Zmalała, urosła? xD

Do tego się
@Obserwatornia: ale to nie trzeba się przez nic przekopywać. Jak się ma mózg homo sapiens, a nie troglodyty konserwatywnego to się pamięta bardzo dobrze tak skrajne, prawicowe postulaty.
Dokładnie te, które twoi idole starają się przemilczeć.
A my jesteśmy dobrymi ludźmi i dla dobra kraju staramy się przeszkadzać Konfederacji w budowaniu swojego fałszywego wizerunku.
to macie problem


@Obserwatornia: to jest też twój problem, chyba, że żyjesz w jakimś innym kraju.

Mówisz, że istniejapłatne trolle konfederacji którzy są wynagradzani pieniędzmi podatnika (finansowanie posłów i partii)?


WIdzę, że jesteś mocno napalonym konfiarzem i strzelasz chochołami jak z karabinu. On zadał ci pytanie, a ty piszesz swoje urojenia, że on podał jakieś stwierdzenie.