Wpis z mikrobloga

Jak mnie ten przydupas szefostwa #!$%@?, to jest #!$%@? dramat. Typ się czepia o wszystko i zamiast mi coś powiedzieć, to wysyła mi maile żeby szefostwo widziało. Robię tu już drugi rok w tym #!$%@? biurze i już mi zbrzydła ta robota przez tego pajaca. Czy tylko ja pracuje z konfidentem który szuka dziury w całym? Jeszcze bym zrozumiał gdyby typ miał większe doświadczenie ode mnie lub po prostu ja bym coś źle robił, ale nic z tych rzeczy #!$%@? nie ma miejsca do #!$%@?. Myśle już nad zmianą roboty, bez kitu #zalesie #dziendobry #pracbaza #praca
  • 16
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: to tym bardziej idź do kogoś z góry i powiedz że chcesz pogadac 1n1 i opisz sprawe. Ze się źle czujesz od kiedy doszedl do firmy.

Wbrew pozorom dobre firmy i dobrzy szefowie staja na głowie żeby uzyskiwać takie informacje zwrotne o tym co się dzieje w firmie. Wiele firm w różnoraki sposób zacheca do takich interakcji
  • Odpowiedz
@dzihau: @programista15cm @chinachompa

Aktualnie od miesiąca wygląda to tak, że zanim pójdę sobie kawę zrobić, to czekam aż załaduje się skrzynka mailowa w obawie, że ta #!$%@? znowu wyśle do mnie maila. Mówiąc wprost - zraziłem się już do tej firmy, tak mi się wydaje. Jeżeli chodzi o tego typa, to nie będę Wam opisywać słowo w słowo o co chodzi, bo szkoda Waszego czasu na moje #!$%@?, ale uwierzcie na
  • Odpowiedz