Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: Z muzyką zza Buga jest o tyle łatwiej, że dużo szybciej idzie ją w głowie przetłumaczyć. Tzn. szybciej rozumiem o czym jest mimo, że nie znam języka. Fajne
Oczywiście i tak ch*ja rozumiem xD może z 15% xd
@Jrv20: Może niepopularna opinia ale soundtracki wojny ukraińsko - rosyjskiej najczęściej znajdziesz na filmikach z tiktoka bo tam jest najwięcej materiałów z tej wojny opatrzonej muzyka a dużo z nich ma miliony polubień i moim zdaniem są lepsze. Śmieszna ciekawostka że na początku wojny do takich muzyk można było podpiąć "#!$%@?ć Putina" od cypisa bo często do tego tańczyli żołnierze na froncie
@Jrv20: To już nie to pokolenie. Tamci robili wszystko metodą prób i błędów po piwnicach na prymitywnych urządzeniach i rzucali kasety na front, dla idei. Ukry skleją jakieś socialmediowe łubudubu u pana z public relations, z aparycją złego uber chada na podrywie i zgrywają co najwyżej gwiazdy tiktoka a potem coś tam pierdzielą, że też mają swoje hity niepoprawnej muzyki.
@Jrv20: No dlatego niepopularna chociaż tak teraz myślę że może nie są lepsze a są tak samo dobre bo Ukraińcy mają tendencję do wrzucanie też swoich gównianych muzyk do filmów i sie równoważą z tymi dobrymi
@eeehhh: To może mieć sporo sensu, to co mówisz, cyfryzacja pewnie ma na to wpływ.
@sznapix: Muszę ściągnąć tego tik toka żeby to sprawdzić, ale brakuje mi takich ukraińskich melancholijnych piosenek jak np. gruppa krovi - kino - z tej wojny. Nie mówię o hardbassie