Wpis z mikrobloga

z góry mówię, że to nie bait

ja #!$%@?ę, poderwałam kanara w autobusie (na oko 50 lvl), który był #!$%@? i od początku chamski był, w chamski sposób krzycząc chciał mi mandat dać za brak biletu (u mnie ta sama śpiewka co zawsze, dowód zgubiłam, peselu nie pamiętam, ale dlaczego pan na mnie krzyczy, przecież ja kulturalnie mówię, że nie mam, nie awanturuję się, więc oczekuję od pana tego samego) skończyło się na tym, że zamiast ja mu płacić za mandat, to on mi kupował redbulla w żabce, na końcu chciał mój numer telefonu, "żeby zadzownić do mnie z życzeniami urodzinowymi" i zaczął mi mówić na ty, oczywiście powiedziałam że nie, dałam mu jedynie śmieciowego maila do spamu, zajrzę tylko dla beki zobaczyć czy rzeczywiście mi wysłał

aż mi się niedobrze robi na myśl o tym typie i na to jak się na mnie patrzył jakby mu stanął na mój widok, ale czego to się nie robi, żeby nie zapłacić mandatu

w sumie to już kolejny poderwany kanar, next challenge poderwać kanara płci żeńskiej

#mpk #komunikacjamiejska #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #bekazniebieskichpaskow #chwalesie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoyav

poderwałam kanara w autobusie

aż mi się niedobrze robi na myśl o tym typie i na to jak się na mnie patrzył

czego to się nie robi, żeby nie zapłacić mandatu


#!$%@?łaś się mentalnie za drobne? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Prowadziłaś rozmowę z kimś, kto budził w Tobie wstręt, udając zainteresowanie seksualne, w celu osiągnięcia korzyści.


@kiszczak a to prawda, tak było
  • Odpowiedz