Wpis z mikrobloga

Jak wszyscy to wszyscy, #chwalsiezwykopem #lanszwykopem.

Ciężkoo było zmieścić na jednej fotce w aktualnym ustawieniu wszystkie. Niestety stare gameboyie juz dawno powędrowały na allegro, pegasus jest chyba w piwnicy... Zabawek duzo, tylko czasu nie ma, żeby na nich grać :( w końcu #tylkomirko

Wszysy wiedza, ze pierwsze modele konsol są najładniejsze! Wiekszosc zabawek kupiona jako uszkodzona i naprawiona, takie poboczne hobby :)

#konsole #ps3 #xbox360 #wii #3ds #psp
yacolek - Jak wszyscy to wszyscy, #chwalsiezwykopem #lanszwykopem.

Ciężkoo było zmie...

źródło: comment_vnqt2lRB3xKdKnNTNhkln4Du9vtBdUEO.jpg

Pobierz
  • 19
@Gacrux: xbox akurat mial naprawiany napęd, bo nie dość, że nie jeździła tacka, to i laser przepalony :) PS3 jest prawie nowe, dwa poprzednie w piwnicy zbierają kurz, bo nie chce już się bawić w składanie 1 z dwóch, ale wcześniej właśnie z jednej do drugiej przekładałem napęd i ładniejszą obudowę :P (jedno zabilem przy ściąganiu IHS z procka, zarysowałem :D a drugie zdechło na yloda i ma martwy RSX). PSP
@Liquid_Snake: przy 6.20 bodajże jest nawet permanent patch, ale zrobiłem 6.60 + w ustawieniach, że po zamknięciu slidera się usypia, także pratycznie 'na stałe'. Zero niedogodności ;) No i wbudowane 16Gb to jednak całkiem spoko.
@ca1ek: No jest ogromne i ciężkie :D Gdyby spłaszczyli je jak slim, zostawiając teksturę błyszczacego plastiku, srebrne wstawki, to by pewnie był ideał. Mi tam grill się podoba ;d