Wpis z mikrobloga

Znajoma chce zacząć przygodę z bieganiem i chciała by jakoś rejestrować swoje treningi. Z tego co wiem, póki co nie ma zamiaru kupować żadnego zegarka ani opaski, więc będzie biegać z telefonem.
Jaką darmową aplikację na androida możecie polecić, która będzie pokazywała podstawowe dane oraz będzie rysowała trasę biegu po mapie? Dobrze by było, by w przyszłości mogła w razie czego przenieść jakoś swoje treningi do innej apki, gdyby jednak zdecydowała się na urządzenie od Xiaomi/Samsunga/Garmina (raczej nic innego nie będzie brała pod uwagę).

#bieganie
  • 6
@krry: strava chyba najbardziej popularna i będzie się synchronizować ze wszystkim chociaż mi sie osobiscie nie podoba. Samsung ma chyba jakaś swoją systemowa aplikacje(o ile ma taki telefon)
@Tigermass: Sam osobiście używam Samsung Health właśnie z powodu urządzeń, które posiadam i mnie ona w zupełności wystarcza. Ona ma telefon Xiaomi i zastanawia się co będzie najlepsze na początek. Chyba faktycznie strava będzie najlepsza. Gdyby się w przyszłości na coś zdecydowała to będzie mogła się przenieść bez problemu. Darmowa wersja powinna wystarczyć.

@Leel00: Na początku chce biegać z telefonem, na wypadek gdyby się jednak nie wkręciła w bieganie. Próbowałem
@krry ja używam Stravy jako huba do rejestrowania moich wynikow. Wersja darmowa spokojnie daje radę. Od roku biega też moja żona, nie używa niczego innego poza telefonem. Ja używałem Stravy również z Mi Bandami w różnych wersjach, także ta opcja również sprawdzona.
Powodzenia dla znajomej.