Wpis z mikrobloga

101 187 + 66 = 101 253

Wyrypa z @AlteredState w Lasy Koronowskie po moje kwadraty.

Wyrypa może nie ze względu na odległość, ale na trasę, naszą formę typowo marcową i pogodę. Zapłakałem jak wstałem po 7 i zobaczyłem dżdżystość świata, szary mokry beton i wiatr telepiący gałęziami. A na termometrze +3.5 stopnia.

Pierwsza część trasy pod wiatr poszła sprawnie, choć niespiesznie. Potem 7 szutrowych kwadratów, w sumie 21km ze średnią prędkością 14km, w tym kilka km brzegiem jeziora trasą maratonu MTB. Głównie singlem z korzeniami, czasem pół metra od wody, na oponach 28 :) @AlteredState jechał ten maraton i mówił że to najgorszy fragment akurat :D

Wyjazd na szosę na ~40km, bardziej z wiatrem, ale trochę mnie te piachy wypompowały i wielkiej frajdy z tego pomagającego wiatru nie było. Myślę że te 4h w normalnych asfaltowych warunkach przy tym wysiłku to byłoby tak pod setkę - trochę dużo jak na 300km przejechane w sezonie :D

Temperaturowo nie było tak źle, ostatnie 10-12km trochę zgrabiałem i nie mogłem powtórnie rozgrzać ud po jakiejś krótkiej przerwie, ale tak to nie szczękałem zębami :)

----------------------

#kwadraty

Załatana 7-kwadratowa dziura w tych lasach przeklętych :D
(nie no żartuje, fajne szutry, ale na gravela, albo MTB)

Klaster urus, duży kwadrat urus, jest dobrze.

Max square: 19x19 (+2)
Max cluster: 629 (+19)
Total tiles: 2145 (+7)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: 8GevglRY7kZKi690m-cxWxDAfKC6p2y-6HcJhze1pHc-2048x1155
  • 3
@cult_of_luna: dobre otwarcie sezonu!
Sekcja prostych technicznie, ale żmudnych i wyczerpujących singielkow palce lizać. Taki fragment na wyniszczenie, korzonki wchodzą w ręce i dupe.
Dałeś radę na oponkach 28mm, szapo ba!

Zaraz się rozjezdzimy i seteczki będą wchodzić jak w masło.