Wpis z mikrobloga

#przegryw

Czy bycie osobą wierzącą, odstrasza współczesne dziewczyny?

Czy współczesne dziewczyny skreślają wierzących facetów?

  • Tak 49.4% (40)
  • Nie 25.9% (21)
  • To zależy, opiszę to w komentarzu. 24.7% (20)

Oddanych głosów: 81

  • 11
@Kopytnik_1 już nie ma co generalizować, ale wydaję mi się, że sporo tak może robić, nie raz widziałem opinię różowych na ten temat i uważały głównie, że katolik = zacofana konserwa, szur, itd.
@Kopytnik_1: Ja na przykład nie skreślałem nigdy dziewczyny ze względu na to jaki ma światopogląd. Ale ja to ja, dla innych zapewne niektóre kwestie, takie jak na przykład wiara, są nie do zaakceptowania.
@Kopytnik_1: patrząc na to, że czarni sukienkarze chcą coraz bardziej #!$%@?ć się w życie ludzi, to tak. Czekam na czasy, aż religia zniknie ze szkół, a kościół nie będzie utrzymywany przez Państwo i patrząc na spadającą drastycznie liczbę osób w szkołach średnich, którzy chodzą na religię, to jeszcze z 2 pokolenia pójdą gryźć piach i to się spełni.
@Kopytnik_1: Poza tym wydaję mi się, że spora wciąż jest grupa dziewczyn określających się jako wierzące - niepraktykujące. Miałem konto na eDarling (wiem, wiocha) i tam sporo było takich dziewczyn, tak z połowa profili. 1/4 to praktykujące katoliczki, bądź przedstawicielki innych wyznań, a druga ćwiartka to ateistki. A wspomniana połowa to właśnie te wierzące - niepraktykujące. Wydaję mi się, że takim dziewczynom łatwiej przychodzi zaakceptowanie wierzącego chłopaka, który chodzi do kościoła.