Wpis z mikrobloga

#kuriercodzienny
Powiem wam jeszcze w kwestii wydawania reszty, zdradzę wam #kuriercodzienny #redpill, że kobiety dużo mniej szanują pieniądzę i mają do nich lżejszą rękę. Zawsze przy płatności gotówką, gdy do wydania jest mniej niż 20zł zaczynam teatrzyk #!$%@?, klękanie do plecaka, potrząsanie i dzwonienie miedziakami, sapanie, przeciąganie w czasie, wyćwiczony wstydliwy bełkot że oj no chyba nie mam, bo wiem że w końcu odpuszczą, a mi wpadnie z tego druga pensja, im się śpiezy, jedzenie stygnie i machają ręką. Działa w 10/10 przypadków, jeśli odbiera i płaci kobieta. Faceci nie, ci też dość często odpuszczają, ale istnieje też niemała część co się stawiają i o grosz reszty do wydania potrafią drzeć ze mną koty. Za to, przegrywają na ścieżce rowerowej, to że ludzie każdej płci mają tendencje do łażenia jak bydło to ja rozumiem, ale otrąbieni głośnym klaksonem faceci przepraszają że żyją i natrychmiast schodzą na chodnik, kobiety - niemal nigdy, albo tylko słabe sztuki, te zawsze są konfliktowe wtedy, że za blisko nich jeżdżę i jak tak można (ale to one są na ścieżce rowerowej) #wojnaplci
  • 3