Wpis z mikrobloga

A najlepsze jest to, ze ten dziennikarz wcale niczego nie wytłumaczył. Stwierdzł jedynie że piątka memcena jest wyrwana z kontekstu bo, uwaga "to tylko fragment z dłuższego wykładu" XD

@Sam_w_domu też stwierdził, że #neuropa manipuluje, ale jakoś nie mogę się doczekać wyjaśnienia na czym polega ta manipulacja oraz tego jak wygląda prawdziwy kontekst wypowiedzi: "nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji i UE" :)

#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazprzyglupow #konfederacja #4konserwy #polityka #heheszki #pochowacpodprogiem #polityka
jankes83 - A najlepsze jest to, ze ten dziennikarz wcale niczego nie wytłumaczył. Stw...

źródło: xddddddd

Pobierz
  • 7
@Sam_w_domu też stwierdził, że #neuropa manipuluje, ale jakoś nie mogę się doczekać wyjaśnienia na czym polega ta manipulacja oraz tego jak wygląda prawdziwy kontekst wypowiedzi: "nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji i UE" :)


@jankes83: On powiedział wcześniej że nie należy mówić nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji i UE bo to obraża uczucia innych osób ale lewaki wycięły!
@suluf: wyciecie 4 sekund z ponad 40 minut wykladu nie sprawia ze to jakies postulaty partii.

I to jest moj ostatni komentarz tutaj. Nie mam zamiaru tracic na was wiecej czasu.

Tu jest proste wyjasnienie konczace temat:
S.....u - @suluf: wyciecie 4 sekund z ponad 40 minut wykladu nie sprawia ze to jakies...
Tu jest proste wyjasnienie konczace temat:


@Sam_w_domu: Który z nich to Mentzen? I czemu się przenieśli do samochodu? Ten wykład to był wygenerowany przez AI? Jedyne co się zmieniło to fakt że źle to teraz brzmi więc udają że tego nie powiedzieli. Nawet jeżeli mówił że to jest to co dociera do wyborców to który punkt jest sprzeczny z jego poglądami?