Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Zanim jeszcze zacząłem oglądać kambodżańską modę na sukces byłem całkowicie neutralnie nastawiony do Gapy. Przyszedłem od Patera. Łysy przewijał mi się u Szafy I co ciekawe na szafy vlogach z Chin myślałem, że to szafa przynosi wstyd Łysemu starając się zainteresować Szafą Chinami.
Poznajac Gape myslalem z poczatku, że to sympatyczny facet w średnim wieku mający rodzinę tutaj.
Co jak co ale trzeba Gapie przyznać, że bajerować ludzi potrafi i dałem się złapać na wiewiorki i bobry.
Z poczatku śmiałem się, człowiek mijający się z prawdą niczym kononowicz i jednocześnie człowiek z pracofobia o zawodzie Youtuber....
Dzięki Gapie wyleczyłem się ze szkolnej.
I Gapa był strawny dopóki twórczość Gapy nie zaczęła odbijać się na małej Dzunku która to stała się dla Gapy narzędziem by podbić oglądalność.
Może i że mna jest coś nie tak może powiem cos niepoprawnego ale nóż w kieszeni mi się otwiera na fakt jak spaślak zaniedbuje Dżunku i gdybym miał jakąś moc sprawczą to najchętniej coś bym to zrobił.
Przecież gdyby Gapa tak rażąco zaniedbalby swoją córkę w Polsce nie tylko służby by dzieciaka zabrali ale Gapa poszedłby do pierdla na parę lat za to do jakiego stanu doprowadził Hapa córki....
  • 18
służby by dzieciaka zabrali ale Gapa poszedłby do pierdla na parę lat za to do jakiego stanu doprowadził Hapa córki....


@Towarzysz_Sobaka: Taa, na pewno( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak hejtować to z RiGCz'em, a nie prdolć takie bzdury. Pokaż mi paragraf gzie wsadzają za zepsute zęby. Donejta nie trawię, hejtuję na tagu od dawien dawna, ale farmazony tego typu jak Twoje są po prostu durne.
gdyby Gapa tak rażąco zaniedbalby swoją córkę w Polsce nie tylko służby by dzieciaka zabrali ale Gapa poszedłby do pierdla na parę lat za to do jakiego stanu doprowadził Hapa córki....


@Towarzysz_Sobaka: masz bardzo mylne pojęcie o tym jak działają polskie służby w tym wypadku. Bliska mi osoba ma styczność z takimi tematami. Jako przykład podam dziewczynkę która ma bardzo zaawansowaną wszawicę, przez co rówieśnicy ją alienują i wyśmiewają się z
@Wielki_Szu_internetow: @T4_LOVER @ptakdodo @Justyna16 w dużym mieście mopsy działają (dziwnie ale jednak|) na wioskach pewnie nie... ot i cała różnica... moja koleżanka musiała iść do roboty do biedry bo by jej dzieciaka zabrali i to nawet nie kwestia biedy bo ma bogatych rodziców i niczego jej nie brakowało ładnie w mieszkaniu itd... ale ktoś doniósł że dziecko niegrzeczne, podobno sprawiające problemy wychowawcze w szkole doszło jeszcze że nie ma męża i
@Justyna16: po pierwsze to gape w polsce za alimenty by posadzili :) a gdyby jakaś kobitka się z nim skumała i mieli dziecko i wychowywali je jak Dzunku to opieka społeczna by jej/ja zabrała i chwała MOPS'wi za to... sam miałem wizytę mopsu bo zmieniliśmy adres i chcieli sprawdzić dlaczego dzieci do szkoły nie chodzą :)
@Wielki_Szu_internetow obejrzyj pierwszy lepszy odcinek babci Jaworowicz - zdziwisz się jak łatwo zabierają dzieci.Pare lat temu była głośna sprawa jak mops zabrał parze dzieci (w tym niemowlaka) bo w domu były muszki owocówki. Łatwo wygooglowac
@Justyna16 Elce Gawin dziecko odebrali a ona właściwie ten sam poziom co Gapcio -tylko chlanie w głowie,dziecko dostaje zainteresowanie tylko wtedy kiedy może być potencjalnym kontentem na kanale i podbić oglądalność . Inna potrzeby są kompletnie ignorowane