Wpis z mikrobloga

@Qwertyasdf123 koledze wyżej chodzi o założenie konta na region turecki, do tego podpięcie karty z cinkciarza i kupienie plus extra za jakieś 100-110zł na rok. Tylko to oczywiście nie będzie plus bezpośrednio na twoim koncie. Co do promek, to chyba jedynie co to można czekać albo na promki bezpośrednio od playstation, albo kupić jak najtaniej klucz do ps plus essential i przekonwertować na plus extra. Nigdy tego nie robiłem, bo kupiłem u
@Aoky: ale to ten najtańszy plus a nie ten srodkowy.

@korbuzz a gdy dodam konto z plusem to jak mi się skonczy plus po roku na tym koncie to będę musiał kupić nowe konto na Turcji i pytanie, czy gry ktore dodam do biblioteki zostaną i będę w nie mógł grac, czy się usuna? Bo słyszałem cos ze tam gdzie się pobrało na koncie to tam musi byc plus
@Qwertyasdf123: wszystko do znalezienia na #tureckiepromocje

Jak wygasnie abo, to gry z essentiala nie beda dostepne nigdzie. Musialbys wykupic plusa na tym samym koncie. Kupno plusa na innym koncir nie pomoze.

Z grami z Extra/Premium nie ma to znaczenia bo te beda dostepne na nowym koncie (bo sa w abonamencie). Jak gry zostana usuniete z abonamentu przez Sony to nie beda na zadnym koncie dostepne, nawet jak masz aktywny abonament.