Wpis z mikrobloga

Widzę, że #wykop już zdechł na całego, sami twórcy popełnili zbiorowe seppuku, jakoś mi jednak nie szkoda…

Znaleziska na głównej z raptem 200 wykopami, gorące rzadko przekraczają 1000 wykopów, sam na ten portal już nawet nie zaglądam, bo po co?

Czy w ogóle istnieje jeszcze tag #wroclaw czy też już się użytkownicy wycofali, przechodząc choćby na #skyscrapercity?

Tak elegancko #!$%@?ć popularne i działające forum to trzeba jednak mieć talent… xD
  • 6
@Jud-Suss: Też mnie to strasznie #!$%@?, odświeżam bez sensu bo się tak przyzwyczaiłem no ale nic tu nie ma, żadnego nowego kontentu, gorące wiszą niezmiennie po kilka godzin i nie da się zmieniać zakresów jak kiedyś żeby wygenerować nową kombinację. Desperacko szukam alternatywy (Reddit mi nie podchodzi, hejto też niespecjalnie), wracam już nawet do regionalnych i branżowych stron bo nie mam czego czytać xD
@Jud-Suss jak kiedys odswiezalem #wroclaw co chwile tak teraz raz na 2-3 dni. Inne interesujace mnie tagi tez poumieraly, a ilosc wpisow drastycznie spadla. w goracych konfederac
ja i mentzen czyli cos czego nie da sie ogladac. Na glowna mozna sie dostac ze 100 wykopami. ehhh. kiedys to byl wykop, teraz juz nie ma wykopu
To jest jakiś efekt kuli śnieżnej. Mniej użytkowników, mniej ciekawej treści, mniej użytkowników, jeszcze mniej treści itp. Przed zmianami siedziałam codziennie, teraz wchodzę od czasu do czasu i nic ciekawego nie ma. Nie mam ochoty nawet odpisywać na powiadomienia, wchodzić w dydkusje.