Wpis z mikrobloga

@Sam_w_domu: lol całki są na sudiach, zresztą w liceum nie uczą cię o budowie wewnętrznej osy, jak chcesz nauczyć się wymieniać zamki w drzwiach to idziesz do technikum albo zawodówki, zresztą to żadna filozofia, musisz być po prostu inteligentnym i sam bez niczyjej pomocy nauczysz się je wymieniać, tak jak milion innych rzeczy.
@eeehhh: Nie bądź tym typem rozmówcy którego nie znoszę - wymyśla sobie problem i dzielnie z nim walczy, choć druga strona nic takiego nie wspomniała. Dziękuję.

Oczywiście że uczmy pisać, ale bardziej praktycznym fontem, który nazywa się "print". W niektórych krajach tak się właśnie uczy, bo jest po prostu czytelniejszy i bardziej uniwersalny.
Pobierz
źródło: d1388e5e772b4a2ef035acfd1cf67730
@DrDevil: Jaką to robi różnice dzieciakom? W zasadzie to co zapostowałeś jest uproszczeniem tego czego i tak muszą się uczyć i nie zmienia całego clue.

Nie bądź tym typem rozmówcy którego nie znoszę


Bedę najgorszym z najgorszych, byle żebyś miał wyzwanie i żebyśmy obaj stworzyli konstruktywną dyskusję.
@eeehhh: Taką, że lepiej za dzieciaka wyćwiczyć pisanie fontem, który w przyszłości okazuje się być użyteczniejszy. Jak już wspomniałem - całkowicie przerzuciłem się na pisanie w tym stylu i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Nawet nie wiesz ile razy już słyszałem: "Boże, jak Ty ładnie piszesz". A jak całe życie bazgrałem tą pseudo-italiką, to każdy nauczyciel się pruł, że niestarannie prowadzę zeszyt. Może po prostu nie każdy