Wpis z mikrobloga

bawi mnie i cringuje ten rakowy etap że nagle każdy się bierze za "muzykę", że za każdym razem z Mortalcia robią coś na wzór rapera, że Bartek K robi sobie studio w domu, w tej nowej ,,piosence" każdy brzmi tak samo przez ten śmieszny efekt XD kto normalny słucha czegoś takiego na co dzień
#friz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzapom: nie jest to ani trochę coś, czego będę słuchać, ale teledysk #!$%@?. Pewnie obejrzę sobie go kilka razy i dalej nie będę wiedzieć co było w tekście, bo on bardziej przyciąga. xD
  • Odpowiedz
bawi mnie i cringuje ten rakowy etap że nagle każdy się bierze za "muzykę", że za każdym razem z Mortalcia robią coś na wzór rapera, że Bartek K robi sobie studio w domu, w tej nowej ,,piosence" każdy brzmi tak samo przez ten śmieszny efekt XD kto normalny słucha czegoś takiego na co dzień


@QTINIO: ja mialem 13 lat, mialem N lat, mam 24 lata i nie bylem ani nie
  • Odpowiedz
@rzapom: Moim zdaniem jeśli mam być szczery samo to, że biorą się za muzykę jest na przykład spoko naprawdę, fajnie jest widzieć, że takie piosenki ekipy mają po 100 milionów wyświetleń gdzie jest już to poziom globalnych artystów z czołówki tego świata muzycznego. Bardzo wiele nam też to mówi jako odbiorcom/konsumentom muzyki o poziomie takowej w naszym kraju jeśli byle jaki youtuber przysłowiowo jest w stanie dogonić czołowych artystów gdzie
  • Odpowiedz