Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć wszystkim. Często poruszany jest temat potencjalnego związku prawaka z lewaczką i podnoszone jest niejednokrotnie hasło, że jak ten prawak jest mitycznym #chad ,To
#p0lka #julka i tak jest zainteresowana znajomością

A co w sytuacji odwrotnej? Lewak z prawaczką?
Wiadomo, ktoś by powiedział, że problemy pierwszego świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jednak, nic nie znalazłem na wypoku, kiedy działa to w tą stronę.
Nikt nie miał takich rozkmin?

Byłem teraz, to znaczy na ostatnim semestrze letnim, na studiach,
ale mam absolutorium. Pracuję, normalne życie 24 latka (Powtarzałem klasę
w podstawówce, przyznaje się bez bicia, chociaż chyba nie będziecie mnie bić Mirki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W technikum przygniotła mnie w I klasie nauka, no i ostatecznie skończyłem
liceum z maturą. Kierunek też humanistyczny motzno xD więc było chyba jakieś 80% #rozowypasek ale i tak pierwszy raz miałem w ostatnie wakacje u #divyzwykopem bo #hipergamia , p0lki bezlitosne bestie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie myśle o sobie w kategorii #przegryw ,bardziej #failednormie ,koledzy nieraz w żartach cisnęli , że niewyjściowa morda. Jakbym miał zółtaczkę to jeszcze powiedziałbym, że rzułta #pdk Jakby to powiedział wielki polak (Na 2 metry) a może nawet i dziewczynki też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jakoś na wiosnę poznałem w bibliotece wydziałowej dziewczynę, młodsza ode mnie, taka trochę #karyna, ale sympatyczna i a trakcyjna, jest jakaś chemia i coś tam kręcimy

Z tym że ona jest właśnie prawaczką, chociaż nie wiem na ile jest to świadome, na fb wrzuca co chwilę jakichś żołnierzy wykletych (Mój jeden dziadek był pułkownikiem UB, drugi dowódcą sotni OUN-UPA , chyba to na mnie nie wpłynęło, bo jalk rodzice się poznali, to zaden z nich już nie żył, ale i tak musiałbym srodze na głowę upaść, żeby mnie to kręciło. Nie mam też nic przeciwko temu, te jej wysrywy są mi obojętne ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Dwa lata temu była na marszu niepodległości, rok temu nie, bo migdaliła się z chad ( ͡° ͜ʖ ͡°) Który teraz siedzi w kiciu, miał zawiasy za rozbój i odwiesili mu wyrok za to że na lewo kradł prąd xD xD xD Też się z tego uśmiałem

No a ja jestem zadeklarowany lewak, to znaczy gospodarczo prawak, bo niech każdy robi co chce, nieironicznie może i na prawo od Korwina, za to ideologicznie, obyczajowo na lewo od wszystkiego, co jest w tym kraju. Na marsze kobiet chodziłem, nie na pokaz jak często piszecie na #wykop że simpy i cucki chodzą zeby się przypodobać p0lka, bo ja nikomu się tym uczestnictwem nie chwaliłem, tylko z przekonania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szwagierka wujenki mogłaby umrzeć przy porodzie jakby dotrzymała zagrożoną ciąże, woięc jak ktoś mówi, że chodzi o skakanie na kutangach, to bym takiego delikwenta zawiesił do góry nogami i zamurował żywcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jakichś tarć nie było. Ani takich ani takich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śmieszkujemy sobie, motywiki zna typu papaj te sprawy, tylko właśnie światopoglądowo nie wiem, jak to będzie na dłuższą metę?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

Mam dwóch kolegów o mocno prawicowych poglądach, a mających partnerki o mocno lewicowych poglądach. Jeden kolega to przedsiębiorca popierający Mentzena, a mający partnerkę typu kawiorowa lewica (ceni Sztura i Jandę, ogląda TVN24, czyta Gazetę Wyborczą). Drugi kolega to metalowiec cytujący Brauna i Korwina, a mający partnerkę typu alternatywka (fioletowe włosy, lewackie przypinki, torba z tęczą LGBT). Sytuacji w odwrotną stronę (czyli mężczyzna o lewicowych poglądach i kobieta o prawicowych
  • Odpowiedz