Wpis z mikrobloga

Lubicie wpisy o sankcjach zauważyłem. Zwykle pokazują, że Rosja upadnie już za chwilę, chwileczkę momencik, trzeba poczekać tylko sto lat i wtedy już na 100% albo Rosja nie będzie miała podzespołów, elektroniki do swojego sprzętu bo ma sankcje.

Tutaj życie weryfikuje takie pierdy na bieżąco o tym jak to sankcje działają w praktyce

⚡️Pokaż kotku co masz w środku.


Ukraińscy "łowcy dronów" pokazali "wnętrzności" irańskich UAV, którymi Federacja Rosyjska atakuje Ukrainę.

Po ich przeanalizowaniu ukraińscy eksperci doszli do wniosku, że większość komponentów została wyprodukowana przez kraje zachodnie i ze względu na sankcje nie powinna była trafić do Iranu.

Według przedstawiciela ukraińskiego wywiadu, w środku wszystko jest bardzo proste, ale skuteczne. Największym zaskoczeniem było odkrycie, że ten dron ma tak zwaną antenę CRPA (akurat w tym dronie była kanadyjska), której zadaniem jest przeciwstawienie się środkom walki elektronicznej.


#ukraina #rosja #iran #wojna
A.....n - Lubicie wpisy o sankcjach zauważyłem. Zwykle pokazują, że Rosja upadnie już...
  • 20
Zwykle pokazują, że Rosja upadnie już za chwilę, chwileczkę momencik, trzeba poczekać tylko sto lat i wtedy już na 100%


@Aquamen: Chyba za te 100 lat zajmą Bachmut ( ͡° ͜ʖ ͡°) rosja stronk
@Aquamen: Tak ten sam:) a jak tam życie żołnierzy z rosji ? o nich się nie martwisz? to oni atakują. Im prościej się wycofać z atakowania. Jak opuści UA Bachmut to robactwo wejdzie głębiej itd. Dziwne, że tego nie rozumiesz.... No może nie dziwne. Za to ci płacą.
daj przykład masowo używanych nowoczesnych ruskich dronów


@siedze_w_samych_gaciach: Lancet z grupy Kałasznikowa - według Onyxa drony tego typu wyeliminowały ponad 100 sztuk ukraińskiej techniki, w tym ok. połowy z dotychczas zniszczonych Krabów, M109, sporo (chyba ponad 20, ale nie chce mi się teraz sprawdzać) M777. Pewnym problemem tych dronów nie jest brak celności (choć w przypadku poruszających się pojazdów bądź osłoniętych gałęziami ich skuteczność się zmniejsza), czy podatność na zakłócenia, tylko
O żadnych się nie martwię.


@Aquamen: To tak jak ja, tzn szkoda mi Ukraińców ale wielokrotnie pisałem, że jestem gotowy na ich śmierć, Najważniejsze, że zabijają naszego wroga.
Myślę, że teraz im na pewno lżej na sercu


@Aquamen: Lżej im będzie jak pogonią kacapów. Niestety wiąże się to też z ich śmiercią, ale robią to dla dobra swoich bliskich, przyszłych pokoleń. Dlatego jestem za maksymalnym wsparciem militarnym dla Ukrainy, poddanie się nie uchroni od śmierci patrz np Bucza.
@Aquamen: człowieku, powtarzam, lecz się. Chłop wyciąga wnioski o sytuacji całej gospodarki na podstawie jednego drona. Nie wiem już jak Cię nazwać. Żeby chociaż te pierdy trzymały się kupy.