Wpis z mikrobloga

Daniel rok 2023, a Ty zero przemyśleń, zero pokory… nadal jesteś tym samym gościem, którym byłeś w 2017. Ja rozumiem mama, ale to Ty doprowadziłeś do takiej sytuacji zaraz po wyjściu z więzienia. Zobacz jak bardzo Twoje działania są destrukcyjne. Wybielać panią Małgorzatę kosztem zdrowia, a nawet i życia Jacy? Chłopie… ja nie radzę, nie osądzam, nie krytykuje… po prostu wyrażam swoje zdanie. Pomóż temu Jacy, on by chciał się ogarnąć, ale po tylu latach na melinie, nie może się odblokować i ma strasznie rozwaloną psychikę. Ogarnij się Daniel, bo swoimi chorymi ambicjami krzywdzisz nie tylko siebie, ale i innych… #danielmagical #patostreamy
  • 17
@Rafatus69: zwierzyński to taki typ podczłowieka który nigdy się nie zmieni..Zawsze będzie toksyczny dla ludzi wokół siebie, zero skruchy, zero przemyśleń..Wiecznie obwiniający wszystkich za swoje niepowodzenia.
Nigdy nie będzie miał tyle samozaparcia co Ty Rafale, żeby coś w swoim życiu zmienić.To pasożyt i jamochłon żerujący całe życie na innych.
@Rafatus69: po co do niego piszesz? skoro i tak nie przeczyta a jak nawet przeczyta to będzie miał to w dupie (o czym bardzo dobrze zresztą wiesz) i przede wszystkim dlaczego piszesz do niego TUTAJ? tak wiem "bo możesz" najwidoczniej atencja uzależnia bardziej niż alkohol ( ͡° ͜ʖ ͡°)