Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch
Mirki jakie znacie gry w których na pudełkach można "odwrócić" okładkę? Niedawno się skapnąłem że w nowym Splatoon 3 jak otworzę pudełko to w środku jest tak jakby inna okładka. Więc wyjąłem ją i odwróciłem i teraz fajowo wygląda na półce (z żółtym paskiem grzbietem "SPLATOON" zamiast czerwonym nintendo). Ale na wszystkich innych grach które mam środek nie nadaje się do takiej operacji :D Jakie są gry na pudełkach których można to zrobić? Może to same nowe gry które wychodzą?

P.S. czy znacie kogoś kto drukuje okładki do pudełek? Z chęcią zakupię jakieś customowe okładki.

#nintendo #splatoon #pytanie
  • 14
Mirki jakie znacie gry w których na pudełkach można "odwrócić" okładkę? Niedawno się skapnąłem że w nowym Splatoon 3 jak otworzę pudełko to w środku jest tak jakby inna okładka. Więc wyjąłem ją i odwróciłem i teraz fajowo wygląda na półce (z żółtym paskiem grzbietem "SPLATOON" zamiast czerwonym nintendo). Ale na wszystkich innych grach które mam środek nie nadaje się do takiej operacji :D Jakie są gry na pudełkach których można to
Widziałem kiedys cos takiego do kupienia, ale na same fronty na czerwony pasek, że gry wyglądały duzo lepiej. Tylko ze nie bylo to dostepne w Polsce