Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch
Mirki jakie znacie gry w których na pudełkach można "odwrócić" okładkę? Niedawno się skapnąłem że w nowym Splatoon 3 jak otworzę pudełko to w środku jest tak jakby inna okładka. Więc wyjąłem ją i odwróciłem i teraz fajowo wygląda na półce (z żółtym paskiem grzbietem "SPLATOON" zamiast czerwonym nintendo). Ale na wszystkich innych grach które mam środek nie nadaje się do takiej operacji :D Jakie są gry na pudełkach których można to zrobić? Może to same nowe gry które wychodzą?

P.S. czy znacie kogoś kto drukuje okładki do pudełek? Z chęcią zakupię jakieś customowe okładki.

#nintendo #splatoon #pytanie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jakie znacie gry w których na pudełkach można "odwrócić" okładkę? Niedawno się skapnąłem że w nowym Splatoon 3 jak otworzę pudełko to w środku jest tak jakby inna okładka. Więc wyjąłem ją i odwróciłem i teraz fajowo wygląda na półce (z żółtym paskiem grzbietem "SPLATOON" zamiast czerwonym nintendo). Ale na wszystkich innych grach które mam środek nie nadaje się do takiej operacji :D Jakie są gry na pudełkach których można to
  • Odpowiedz
Widziałem kiedys cos takiego do kupienia, ale na same fronty na czerwony pasek, że gry wyglądały duzo lepiej. Tylko ze nie bylo to dostepne w Polsce
  • Odpowiedz