Wpis z mikrobloga

@aa-aa: bardziej miarodajne byłoby zbadanie nastrojów ma froncie, Ukraińcy maja duża motywacje do walki ( cały świat ich wspiera i walczą u siebie ) rosjanie są wyczerpani, przestraszeni, jest ogólnoświatowa nagonka na nich dlatego nie osiągną zamierzonych celów, podczas drugiej wojny mapy hitlera tez wskazywały zwycięstwo ma froncie wschodnim, a jego żołnierze byli zmęczeni, wygłodzeni, brudni, w przetartych mundurach i przerażeni zawziętością wrogów i nadciągająca zimą i raczej losy pojedynczych żołnierzy
@Yurakamisa: Nie wiem po co przytaczasz liczbę 20mln i skąd ją wziołeś. W tą sumę wliczają się tereny Donbasu ? Ile liczą obecnie ukraińskie siły? Od tej liczby odejmij liczbę tych co mogli uciec i uciekną a wynik wyjdzie wymowny
@Yurakamisa: Ja nic nie próbuję udowodnić. Zalinkowałem artykuł do poczytania. Wniosi sobie każdy wyciągnie. Wiesz co zmieniłem zdanię, masz rację. Ukraińcy stworzą dwudziesto milionową armię i nawet nie będą musieli strzelać do ruskich tylko ich zadepczą
Ja nic nie próbuję udowodnić. Zalinkowałem artykuł do poczytania. Wniosi sobie każdy wyciągnie. Wiesz co zmieniłem zdanię, masz rację. Ukraińcy stworzą dwudziesto milionową armię i nawet nie będą musieli strzelać do ruskich tylko ich zadepczą


@zenek-stefan1: Ukraińcy stworza 4,5k armię i wszystko zdobędą