Wpis z mikrobloga

@aa-aa: bardziej miarodajne byłoby zbadanie nastrojów ma froncie, Ukraińcy maja duża motywacje do walki ( cały świat ich wspiera i walczą u siebie ) rosjanie są wyczerpani, przestraszeni, jest ogólnoświatowa nagonka na nich dlatego nie osiągną zamierzonych celów, podczas drugiej wojny mapy hitlera tez wskazywały zwycięstwo ma froncie wschodnim, a jego żołnierze byli zmęczeni, wygłodzeni, brudni, w przetartych mundurach i przerażeni zawziętością wrogów i nadciągająca zimą i raczej losy pojedynczych
  • Odpowiedz
Pod koniec listopada ukraińska agencja Unian informowała, że od 24 lutego tylko na granicy z Rumunią i Mołdawią ukraińscy pogranicznicy zatrzymali 4,5 tys. mężczyzn, którzy próbowali uciec z kraju, 400 z nich miało fałszywe dokumenty tożsamości.


@zenek-stefan1: 4,5k na 20mln facetów
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Nie wiem po co przytaczasz liczbę 20mln i skąd ją wziołeś. W tą sumę wliczają się tereny Donbasu ? Ile liczą obecnie ukraińskie siły? Od tej liczby odejmij liczbę tych co mogli uciec i uciekną a wynik wyjdzie wymowny
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Ja nic nie próbuję udowodnić. Zalinkowałem artykuł do poczytania. Wniosi sobie każdy wyciągnie. Wiesz co zmieniłem zdanię, masz rację. Ukraińcy stworzą dwudziesto milionową armię i nawet nie będą musieli strzelać do ruskich tylko ich zadepczą
  • Odpowiedz
Ja nic nie próbuję udowodnić. Zalinkowałem artykuł do poczytania. Wniosi sobie każdy wyciągnie. Wiesz co zmieniłem zdanię, masz rację. Ukraińcy stworzą dwudziesto milionową armię i nawet nie będą musieli strzelać do ruskich tylko ich zadepczą


@zenek-stefan1: Ukraińcy stworza 4,5k armię i wszystko zdobędą
  • Odpowiedz