Wpis z mikrobloga

Czasem myślę o jednej osobie z którą nie mam już kontaktu dłuższy czas. Dość burzliwa relacja ale mimo wszystko chyba mi najbliższa ze wszystkich. Choć nie zawsze zachowywałem się odpowiednio. Przywracanie jej nie ma sensu już, po raz kolejny. Ale ciekawe czy ona czasem też o mnie myśli...
#przegryw #przemyslenia #relacje #milosc #zauroczenie
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@DoMD: nie no u mnie to tylko taka rozkmina ale uważam że nie można z góry zakładać czy ktoś myśli czy nie. Nie wiemy tego i nie jesteśmy w stanie zweryfikować. Fajnie jest mieć nadzieję mimo wszystko
  • Odpowiedz
@viciu03: różowe raczej nie mają takich rozkmin tylko idą do przodu. Co najwyżej myślą na bieżąco, jak coś się akurat psuje. I w sumie dobrze, bo takie rozmyślanie nad rozlanym mlekiem tylko dalej pogłębia #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@truchuo: nie no ale tu nie chodzi o rozmyślanie nad rozlanym mlekiem xD Wydaje mi się że istnieją po prostu takie osoby w naszym życiu, o których się nie zapomni nigdy. I tu nie chodzi o to że codziennie rozkminiasz, myślisz "oj kiedyś to było" tylko raz na kilka tygodni czy miesięcy sobie pomyślisz. Nie wiem, wydaje mi się to być w zupełności normalne
  • Odpowiedz