Wpis z mikrobloga

Ktoś chętny na tutorial z używania chatuGMD za 1300ziko xd?


@IntruderXXD: Zachowujesz się skrajnie nieuczciwie, wrzucając linka do koszyka w celu wyśmiewania autorów (w tym mnie), ale celowo pomijasz linka do opisu zawartości (wiem, wtedy nie byłoby śmiesznie...).

➤ ➤ ➤ https://aidevs.pl

Nie przeczytałeś opisu szkolenia - nie planujemy uczyć nikogo używania Chatu.
To szkolenie dla programistów z integracji rozwiązań AI z aktualnymi systemami IT.

fine tuning, in prompt learning, integracja
tak z ciekawości - jest szansa że podeślesz podsumowanie tego projektu i twoje przemyślenia oraz to co tygryski lubią najbardziej (liczby) w newsletterze projektowym ?


@mirasKo-Kalwario: tak, po jego zakończeniu (maj) prawdopodobnie coś takiego napiszę.
Co do cyferek, to aktualnie mamy na pokładzie 244 osoby.
daj linka do czegokolwiek podobnego do tego opisanego powyżej.


@imlmpe: nie kompromituj się :p
Chcecie na hajpie na chat (który nakrecają mało techniczne osoby) zbić kapitał :p Tak to widzę :p
Chcecie na hajpie na chat (który nakrecają mało techniczne osoby) zbić kapitał :p Tak to widzę :p


@Ulfric_Stormcloak: powiedziałeś, że istnieją takie kursy za darmo. Zapytałem o linka. Nie otrzymałem.
powiedziałeś, że istnieją takie kursy za darmo. Zapytałem o linka. Nie otrzymałem.


@imlmpe: taki weeeelki programista zapewne ma google.com w telefonie, co nie?

czy nie zainstalowałeś go jeszcze>?

a może wysle ci linka do google clona? sobie sam zrobisz i później bedziesz mógł szkolenia prowadzić dla naiwnych ( ͡º ͜ʖ͡º)