Wpis z mikrobloga

@medykydem:

30 Day Money Back Guarantee


Masz jeszcze czas :D

A tak na serio jak ci pomaga to spoko. Ja jednak za 23 funciaki wolał bym kupić sobie jakieś witaminy czy suplementy diety niż liczyć na to.
  • Odpowiedz
@medykydem: Ja ci nie zabraniam, ze swoimi pieniędzmi możesz robić co chcesz. Przynajmniej piszesz że kupujesz bo ci się podoba i tyle. Ale nie wiem jak można być takim frajerem, żeby wierzyć w tę marketingową papkę. Ja dziś wstałem i też miałem więcej energii niż zwykle, słonko ładnie świeciło i w ogóle fajnie. A nie noszę żadnej gumowej opaski. Efekt Rosenthala, dysonans poznawczy, społeczny dowód słuszności... Ja j---e, nawet nie
  • Odpowiedz
@CreativePL: witaminy i suplementy mam ;) adres Wam powyżej podałem to sami poczytajcie jak to działa itd. Na YT robi koleś testy tych opasek ION TESTEREM, każdy może taki test zrobić i sprawdzić czy faktycznie one wypuszczają ujemne fale, które są ponoć pozytywne dla naszego organizmu. To jest robione z jakiejś substancji, która ma tych jonów bardzo dużo i ona dodawana jest do silikonu, z którego są one robione. Szczeerze
  • Odpowiedz
@medykydem: Ech, sam sobie odpowiadasz, że te niby fale są "ponoć pozytywne" dla naszego organizmu. Co to znaczy ponoć pozytywne? Widziałeś jakieś badania naukowe na ten temat? To tak jak "super extra formuła" na proszku do prania - czytasz, widzisz że napisali super, więc musi działać. C--j, że nie znasz się na chemii, a to tak naprawdę składnik który zawierają wszystkie proszki na rynku...
  • Odpowiedz
@medykydem: Lol i jeszcze jedno a'propos tych jonów. :D

Woda mineralna rownież jest najonizowana. Możesz sobie poczytać na etykiecie ile ma jonów ujemnych. Czyli opaska działa na nas jak woda mineralna! Zajebiście!
  • Odpowiedz
@villsvin: masz rację, nie znam się i dlatego moje pieniądze, ja je wykorzystałem jak chcę i wam akurat nic do tego. Ja nikogo nie namawiam, ludzie tu pytali to w skrócie napisałem co piszą i tyle. Podałem tylko informację po polsku, bo dużo osób pyta i tyle.
  • Odpowiedz
@villsvin: to są jakieś rodzaje fal, masz na stronie jakie dokładnie to są fale, sam zgłębiaj wiedzę najwyżej, bo ja nawet się nie wczytywłem, bo dla mnie podstawą do kupienia był wygląd :)
  • Odpowiedz