Wpis z mikrobloga

94% osób odpowiedzialnych za masowe strzelaniny to mężczyźni, ale wykopki "przejęły się" tym problemem, dopiero wtedy, gdy zrobił to ktoś kto miał problemy z określeniem swojej płci
#usa #bekazprawakow
  • 51
  • Odpowiedz
@popularny_polityk: sralnik mojego kota ma więcej rozumu od ciebie. Wyobraź sobie bowiem, że w Polsce można kupić broń czarnoprochową, którą bez żadnego problemu można komuś zdmuchnąć łeb z karku. I co? I gówno jakim masz włosy w zadku posklejane - jakoś nie widać żeby sebki i karyny masowo naparzały do siebie z Remingtonów. Twój argument to inwalida taki sam jak ty. Dziękuję bardzo, dobranoc, nie zapraszam do dyskusji bo nie
  • Odpowiedz
@podjad3k: chłopie musiałeś się cofnąć do początków ubiegłego wieku żeby wymienić 4 incydenty, w stanach tye było w tym tygodniu XD mówiąc „nadal brak” popełniłem skrót myślowy - w ostatnim czasie/roku/latach brak, nie brałem pod uwagę tego ze weźmiesz przykład tak stary ze ta szkoła juz nie leży w Polsce
  • Odpowiedz
@a665321: typie, napisałeś że w Polsce nie było strzelanin w szkołach to ci pokazałem, że to bzdura - w żadnym momencie nie pisałem że jest tyle co w stanach. Bzdurą jest też twierdzenie, że to wynik broni w supermarketach. Norwegowie mogą nabyć broń od 16 roku życia i ile tam ostatnio było strzelanin w szkołach?
  • Odpowiedz
@podjad3k: No i maja znacznie większe regulacje niż w stanach, testy psychologiczne, regulacje co do zakupu i rodzajow broni i 5 razy mniej broni per capita, jakich jeszcze tłuku danych potrzebujesz XD
W zasadzie w Norwegii regulacje są znacznie bardziej zbliżone do polski i są lata świetlne od stanów bo tez są wydawane dla myśliwców i sportów a nie dla własnej obrony i daleko im do open Carry jak w
  • Odpowiedz