Wpis z mikrobloga

Grałem dzisiaj w elden ring i po jej ponownym włączeniu gra cofnęła mnie o dobre 10h do tyłu. Miałem ukończony zamek burzowego całunu i walke z dwoma bossami, a teraz cofnęło mnie do Pogrobna 10h wstecz. Da się to jakoś odzyskać?
#eldenring #ps5
  • 6
Wyszedles z gry po bozemu ostatnim razem? te 10h to z 1 posiedzenia moze czy kilka saveow musialo sie walnac?

Byl jakis update, zmieniales konsole, reinstalowales gre? na jakims etapie pytalo o cos zwiazanego z importem/synchronizacja zapisow?

Jakis czas temu na reddicie ktos wspominal zeby nie tylko dawac quit w grze ale najlepiej cala aplikacje zamykac itp
https://www.reddit.com/r/Eldenring/comments/t193lu/psa_for_ps5_lost_progression/

If the PS5 console is unexpectedly turned off while playing a game or in
@takijeden7: wyłączyłeś odpowiednio grę? Masz PS Plus? Jeśli tak może masz w chmurze dobrego sejva tylko szybko sprawdzaj zanim się nadpisze. Takie coś się raczej samo nie zdarza
@Aeterna: z tego co pamiętam to wyłączyłem dobrze, po godzinie 14 skończyłem grać, a gdy odpaliłem ponownie po 15 już gra była cofnięta o 10h. Szczerze mówiąc już mi się odechciało w to grać, a szkoda bo bawiłem się świetnie, ale nie chce mi się odrabiać z powrotem tych straconych godzin. I tak, mam ps plus i próbowałem jakoś przywracać dane ale nic z tego. Aktualnie już chyba się nadpisało z
@3mortis: z tego co pamiętam to wyłączyłem grę jak nakazano, a save cofnęło mi o kilka sesji, nie jedną 10h. Po włączeniu konsoli miałem komunikat o przywracaniu danych, ale wyłączyłem ją normalnie, z kontrolera, a komunikat był jakby awaryjnie przez brak pradu została wyłączona