Wpis z mikrobloga

@gardzenarodowcami: imho ta pogarda dla indywidualizmu jest najprawdopodobniej najbardziej odpychającą cechą nacjonalistów. Chęć stworzenia jakiejś bliżej nieokreślonej papki społecznej, w której indywidualne cechy, talenty, marzenia, preferencje nie mają znaczenia. W takim konstrukcie społecznym zastąpienie jednego człowieka innym, choćby biegunowo odmiennym nie robi żadnej różnicy. To jest pozbawianie sensu istnienia każdego z nas.
@stannis: No właśnie mi o to chodzi. Politycy mogą zmieniać program. Nie przeszkadza wam że PO zarzuciło dobry program jakim było uproszczenie stawek i nie wprowadziło go jak w końcu rządziło, to czemu oczekujecie że Bosak chce realizować coś wobec czego zmienił zdanie 3 lata temu?
@bastek66 no jak nikt ich z tego nie rozlicza skoro ty o nich piszesz? Przeciez dokladnie to robisz i jeszcze innym zarzucasz, ze wyciagaja stare rzeczy na twojego guru krzysia xD
@Bover:
A przypomnij mi co mówił Korwin i Mentzen na temat tego, czy umów i zobowiązań należy dotrzymywać? Bo więc, jak się wsłuchać dokładnie w ich wypowiedzi, to marzenie że kofeiny obniża mega podatki, to jest szczyt naiwności.