Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Widze ze Mentzen został namaszczony jako nowy lider (prawdopodobnie by skusić mniej skrajny elektorat). I z tego powodu uwazam że jest to nawet bardziej groźne bo glosujac na konfederację nie glosuje sie na żadną wolność gospodarczą (tak jak próbują nam sprzedać fanboje) tylko na fanatyków religijnych i zwolenników Polexitu. Sam Mentzen jako "mila twarz" konfederacji tez jest zwykłym populistom tylko wycelowanym w inny elektorat
  • Odpowiedz
I z tego powodu uwazam że jest to nawet bardziej groźne bo glosujac na konfederację nie glosuje sie na żadną wolność gospodarczą (tak jak próbują nam sprzedać fanboje) tylko na fanatyków religijnych i zwolenników Polexitu.


@jamajskikanion: a gdzie wady? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zacząłbyś prowadzić działalność i myślę, że poglądy zmieniłyby ci się znacząco. Nagle zobaczyłbyś, że ci "fanatycy religijni" (w ogóle zabawne, że ich tak nazwałeś)
  • Odpowiedz
@Wokawonsky:

Ci Konfederusja da dzialalnosc. XD
Jak u ruskich. Bedziesz sie dzielil z mafia albo Ci ta dzialalnosc #!$%@? a Ciebie wsadza do psychuszki jak bedziesz fikal.

Dzialalnosc w zamordyzmach jest dla partii a nie dla Ciebie.
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Błąd bo akurat z gospodarczą stroną konfederacji zgadzam sie najbardziej. Choć spora część ich obietnic to czysty gospodarczy populizm bo budżet sie nie zamknie. "bardziej przydatnego niż pozostałe partie" no chyba ze lubisz handlować w niedzielę to wtedy to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Konfederusja

@Niedobry: i już wiem, że podyskutować z tobą nie można XD

Jak u ruskich. Bedziesz sie dzielil z mafia albo Ci ta dzialalnosc #!$%@? a Ciebie wsadza do psychuszki jak bedziesz fikal.


Dzialalnosc w zamordyzmach jest dla partii a nie dla Ciebie.


@Niedobry: a może jakieś konkretne argumenty na potwierdzenie twojej tezy? Czy tylko potrafisz rozpowszechniać wyssane z palca pierdy w nadziei, że może przekonasz kogoś, żeby nie głosował
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Konkretnie to spedzilem dwa lata w Rosji i ponad pol roku w Chinach.

I konkretnie Konfederusja jest piata kolumna finansowana przez Kreml.

Chwala ich tam. Konkretnie.
  • Odpowiedz
Choć spora część ich obietnic to czysty gospodarczy populizm bo budżet sie nie zamknie.


@jamajskikanion: wielokrotnie wyjaśniali, jak mogliby spełnić swoje obietnice. Walka z inflacją to nie jest kwestia dnia, tygodnia czy nawet roku.

"bardziej przydatnego niż pozostałe partie" no chyba ze lubisz handlować w niedzielę to wtedy to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jamajskikanion: wolnościowe skrzydło konfy jest jak najbardziej za handlem w niedziele, w
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Konkretnie to spedzilem dwa lata w Rosji i ponad pol roku w Chinach.


I konkretnie Konfederusja jest piata kolumna finansowana przez Kreml.


@Niedobry: xDDDDD Ja znam kogoś kto był w Stanach i tam Konfederację chwalą. Konkretnie.
I pewnie sam przelewałeś kasę od Putina na konto Korwina xD Nie ośmieszaj się. Nie masz podstaw do tego, żeby tak mówić.
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: To dlatego, że wyciąganie konfederatom wypowiedzi z przyszłości, na których wychodzą na faszolków, to tylko im poparcia przysparza i robi darmową reklamę, tak kuce mówią. Dlatego teraz stają na uszach, by to odkręcać (ale jednoczesnie 100% się z tym zgadzają xD)

Ot kucowska schizofrenia
  • Odpowiedz
Dzialalnosc w zamordyzmach jest dla partii a nie dla Ciebie.


@Niedobry: no dokładnie jakbym widział prowadzenie działalności w czasie paniki covidowej. Ludzie tracili mnóstwo kasy przez działania rządu i "opozycji", a ludzie powiązani z PiSem zbijali kokosy. Nie widziało się, żeby w ostatnich latach tyle działalności się zamknęło, co w czasie lockdownów. A kto się temu sprzeciwiał? Twoja znienawidzona Konfederacja.
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Mam i moge. I bede powtarzal do znudzenia: Konfederusja to piata kolumna i zadnej powaznej dzialalnosci Polakom nie dadza prowadzic.
Twoja gowno-firemka nie lezy w ich interesie.
Dokladnie jak w Chinach i Rosji.

Koniec i kropka. A Ty sobie zaklinaj rzeczywistosc jak tam sobie chcesz. Panie "biznesmen". XD

Tylko potem nie placz mi ze PLC Siemensa nie mozesz kupic na ryneczku. I "Poliak ratuj". XD
  • Odpowiedz
Mam i moge. I bede powtarzal do znudzenia: Konfederusja to piata kolumna i zadnej powaznej dzialalnosci Polakom nie dadza prowadzic.


@Niedobry: możesz, bo to wolny kraj i każdy może mówić to, co mu ślina na język przyniesie, a to, że nie masz żadnych argumentów sytuuje cię jako niewiarygodnego.

Twoja gowno-firemka nie lezy w ich interesie.


@Niedobry: owszem, leży. Udowodnili to w czasie lockdownów broniąc właścicieli lokali, a teraz robią to
  • Odpowiedz