Wpis z mikrobloga

#przegryw

Kucze aż 38% młodych meszczyzn głosuje na konfederację ehhh ja nie lubię konfederacji bo to ruskie onuce ale wydaje mi się że to wina j000lek które odrzucając i wyśmiewając wygląd mężczyzn zepchnęły ich w ręce radykalizmu. Nie jest dobrze chuopy coraz bardziej skrajna nam się robi scena polityczna niedługo nie będzie pis vs po tylko konfederacja vs lewica i jusz w ogóle nie będzie dialogu zandego i współpracy ponad podziałami tylko dwa nienawidzące się obozy ehhh czarno widzę przyszłość Polski nie ma jakiegoś racjonalnego centrum co by zmniejszało zamordyzm w kraju i dało trochę wolności podatkowej dla chuopów ehhh #polityka
  • 15
@SynuZMagazynu: powstala partia neuropy.

@KRZYSZTOF_DZONG_UN faceci glosuja na konfederacje bo na kogo maja glosowac skoro reszta partii robi wszystko zeby ich zgnoic?
- 500+
- babcijne+
- emerytury+
- inflacja
- ustawa umozliwiajaca pasozytom mieszkanie w czyims mieszkaniu na jego koszt
- ustawa umozliwiajaca wywalanie ich z mieszkan na podstawie pomowienia

Przeciez nawet gdyby poslowie tej partii wyszli przed kamery i powiedzieli "#!$%@? polki i #!$%@? ukraine korwin super" i wysrali
@Sam_w_domu: No właśnie nie, przecież się odniosłem do ekonomicznych możliwości konfy, w razie koalicji z pisem, jak nie oni to lewica za nich zagłosuje i będzie wielki luj z ich postanowień, a za katotalibanem konfa będzie głosować jak znalazł. Tak czy siak #!$%@?.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: a co złego w tym że przestanie istnieć PiS i po? Te partie różni tylko stosunek do kościoła. No i o jakim dialogu mowa? Od kiedy PiS z po prowadzą jakikolwiek dialog xD jedni wyzywają drugich a ich program wyborczy to atak jednym na drugich. Ha tfu na te partie
@Zbruzman: mówisz o lewicy? To oni chcieli zamordyzmu szczepić wszystkich przymusowo xD konfederacja to szury bo byli za wyborem,