Wpis z mikrobloga

http://www.tvn24.pl/lodz,69/straz-miejska-do-likwidacji-w-lodzi-zebrali-prawie-8-tys-podpisow,368219.html

Dziś znowu byłem świadkiem polowania naszej dzielnej straży, zablokowali skrzyżowanie by wypisać mandat komuś kto wjechał 30 cm na chodnik.

Szkoda że nie wiedziałem o akcji zbierania podpisów bo pojechałbym się dopisać nawet w środku nocy.

Pani prezydent @hannazdanowska, kiedy pozbędzie się pani tej patologi kosztującej Łódź 28 mln rocznie?

#lodz #strazmiejska #patologia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w tej sprawie 8 tyś powinno się dać zebrać w godzinę. Chyba tylko oni byli by przeciwko!


@Przygoda: Nie do końca. Sam tej formacji nie darzę sympatią. Tylko z nimi nie ma dyskusji i każda interwencja kończy się mandatem. Jednak ostatnio z uwagi na wiele różnych przyczyn znajduję się w miejscach uczęszczanych przez osoby bezdomne lub z rodzin patologicznych. Powiedzieć nie mogę żeby straż nie była tam widoczna. Zbierają pijaków,
  • Odpowiedz
@kiszczak: Niestety ja ich widzę tylko w centrum i bardzo rzadko pieszo, zimą wcale nie poruszają się bez samochodu a mimo że w centrum jest ich najwięcej (jak nie wszyscy) żule na Piotrkowskiej czuja się spokojni :/
  • Odpowiedz