Wpis z mikrobloga

Kilka fot ze zlotu March Moto Madness w Anglii. Fajne impreza, mimo, że pogoda nie dopisała. Chyba postanowione, że drugie moto wpadnie jednak jakoś w przyszłym roku, jakiś mniejszy adv albo enduro, żeby móc jeździć na bardziej techniczne trasy offroadowe i może w końcu rajdy. Na oku mam Himalayana, żeby jednak móc się w miarę komfortowo przemieszczać z punktu A do B, zamiast pakować się w przyczepę i wozić moto, no ale czas pokaże.

#motocykle #uk #pokazmorde
Aenkill - Kilka fot ze zlotu March Moto Madness w Anglii. Fajne impreza, mimo, że pog...

źródło: InCollage_20230326_190104445

Pobierz
  • 4
@WormRider: No myślałam o CRF, ale weź tym jedź gdzieś właśnie na zlot czy coś, tj. na zlot taki jak ten, gdzie masz zorganizowane wyjazdy na offroad, a nie tylko chlanie i ognisko :P Na razie musze sobie garaż postawić, żeby te graty trzymać, także temat raczej na przyszły rok. Mam sporo znajomych z różnymi moto to posiedzę, popróbuje najpierw, ale jakiś tam pomysł jest.
@Aenkill: absolutnie nie kupuj himalajska.
To nie jest motocykl terenowy tylko słaby adv. Jeśli chcesz w terenie czuć się bezpieczniej i łatwiej się uczyć panować nad motocyklem. Ale jednocześnie mieć motocykl wytrzymały i pakowany kup sobie Suzuki dr-z400. Jeśli masz długie nogi to hondę xr400. Uwierz mi że w terenie NAJWAŻNIEJSZA JEST WAGA motocykl najlepiej aby ważył 120 kg z płynami a potem minimum 30KM A NA PODJAZDACH MINIMUM 40 KM.
@mpetrumnigrum Mam sporo znajomych na różnych moto, więc wypróbować mogę różnorakie. Nawet mamy posesję z różnymi "przeszkodami" żeby sobie ćwiczyć. Generalnie to mówię, jedyny "problem" jaki mam z enduro to to, że na nim słabo będzie się przemieszczać na zloty i rajdy, które głównie są w Anglii, więc zaraz bym musiala się komuś władować z moto na przyczepę albo sama kupić. Na rajdach też są klasy adv teraz i mnie to najbardziej