Wpis z mikrobloga

Cykl życia odpada genetycznego:
- rodzisz się w Polsce B na wsi lub w małym miasteczku
- rodzice zauważają, że jesteś brzydki więc nie darzą Cię miłością i zainteresowaniem to samo z rodziną
- inne dzieci brzydzą się Ciebie i nie chcą się z Tobą bawić
- idziesz do szkoły gdzie jesteś regularnie gnębiony
- dorastasz w katomatriarchacie, gdzie dziewczynki będą faworyzowane wszędzie
- zauważasz, że komputer to fajna odskocznia od #!$%@? rzeczywistości i zaczynasz bardzo dużo spędzać tam czasu, co nie podoba się rodzicom
- regularne kłótnie z rodzicami dlaczego siedzisz przed komputerem i dlaczego dostałeś 4 a nie 5 z kartkówki
- 0 kontaktów z dziewczynami przez całe życie, jedynie pisanie z jedną zaburzoną laską przez lata przez internet
- ona nie widzi twojej mordy więc Cię akceptuje jako tampon emocjonalny, jeśli masz profilowe różowa pobiera rozszerzenie do przeglądarki by ukryć twoją mordę
- różowa nie chce się za wszelką cenę spotkać
- jesteś tak samotny, że akceptujesz tą chorą relacje przez lata, w dalszym ciągu nigdy nie rozmawiałeś z dziewczyną na żywo
- mijają lata matka zauważa, że nie jesteś normikiem wysyła Cię na terapie
- na terapii słyszysz od psycholożki, która w nastoletnim wieku oddawała się chadom, którzy cię gnębili, że to wszystko twoja wina i musisz wyjsć do ludzi
- uzależniłeś się od masturbacji co spowodowało depresję ponieważ rozwaliłeś układ nagrody w mózgu waląc 10x dziennie
- matka znęca się nad Tobą dlaczego nie chcesz być normickim niewolnikiem (pracować)
- twoim sensem życia jest jedynie granie w gry, słuchanie muzyki, oglądanie filmów i walenie konia
- gdy nawet to nie sprawia już przyjemności rzucasz się pod pociąg w wieku 27 lat
- normictwo jest oburzone, że przez ciebie Julka spóźni się na ruchanie z chadem
- rodzina mówi, że to wszystko przez komputer i on zawsze jakiś dziwny był
- feministki typu @herzyk_wieczorkiewicz tworzą artykuły jak agresywni incele kierowani patriarchatem atakają biedne kobiety rzucając się pod pociąg i niszczą im dzień tym czynem
- okazuje się, że w poprzednim życiu byłeś nazistą dlatego teraz cierpiałeś więc reinkarnujesz się jako chad 9.84/10 p0lka po śmierci i kompletnie bezsensownym życiu pełnym hedonizmu i sexu z chadami reinkarnuje się jako karaluch wojownik zabijaka
- spełniasz się w nowym życiu oddając się nauce i tworzeniu lepszej przyszłości dla społeczeństwa budując promy kosmiczne
- p0lka karaluch zostaje rozdeptana
#przegryw #depresja #blackpill #rozowepaski
thedoors - Cykl życia odpada genetycznego:
- rodzisz się w Polsce B na wsi lub w mały...

źródło: peepoWalkers

Pobierz
  • 20
@the_doors:

- inne dzieci brzydzą się Ciebie i nie chcą się z Tobą bawić

- idziesz do szkoły gdzie jesteś regularnie gnębiony
Tak bardzo to.
@ArmageddonPrzeciwBladziom U mnie nie tyle rodzice, co brat normik. Kiedy przypomniałem mu, jak potraktowali mnie ludzie ze wsi, ... kazał iść na terapię. On z nimi nadal trzyma. Widocznie ma mnie za nic, albo jest taki tępy, a mnie czepia się o brak wykształcenia.
U mnie nie tyle rodzice, co brat normik.


@kamil150794: ale jakim cudem twój brat jest n0rmikiem? Miał więcej szczęścia w loterii genetycznej? A może tylko mentalnie jest zn0rmiczony, wysługuje się im, usiłuje podlizać, a w tymczasem n0rmictwo i p0lki nim gardzą? Możesz to wyłuszczyć? W moim przypadku to zarówno ja, jak i brat jesteśmy przegrywami - chociaż w zasadzie on jest nawet trochę lepiej zsocjalizowany.
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Brat ma ładną kobietę i dziecko, więc uważam, że jest normikiem. Choć jedno zachowanie nie daje mi spokoju: https://wykop.pl/wpis/70808347/moj-brat-reprezentuje-soba-praktycznie-wszystkie-c Mam jeszcze siostrę, ale baby to wiadomo - easy mode. Jej los jest dokładnie taki, jak w tekstach na wykopie. Wyjechała za granicę, tam poznała chada ćpuna i sadystę, zrobił jej dziecko i zostawił. Niby siostra pracuje, ale podejrzewam, że gdyby nie ciotka, to by już dawno wylądowała na dworcu. I
Mam jeszcze siostrę, ale baby to wiadomo - easy mode. Jej los jest dokładnie taki, jak w tekstach na wykopie. Wyjechała za granicę, tam poznała chada ćpuna i sadystę, zrobił jej dziecko i zostawił. Niby siostra pracuje, ale podejrzewam, że gdyby nie ciotka, to by już dawno wylądowała na dworcu. I po co były te studia?


@kamil150794: p0lka to wiadomo - i przed studiami, i po studiach - głupia
Ciekawe czy reinkarnacja istnieje czy to tylko cope wymyślony przez hinduskich przegrywów.


@Marc-L: niebem currycela jest Polska, gdzie przez swoją egzotyke julki się do niego lepią. Masowy napływ osób hinduskich do Polski zmieni nie tylko polską demografię, ale może także skończyć się zmianą hinduskiej religijności, jeżeli okaże się, że tamtejsze przegrywy z niskich kast tutaj mają prostą drogę do związku z - z ich perspektywy - Europejkami.
@the_doors: Zajebiste xd swoją drogą czasem się zastanawiałem właśnie już w życiu dorosłym czy to komputer 'dopomaga' sytuacji braku jakichkolwiek kontaktów społecznych dalej czy może jednak jest finalnie czymś, co uratuje taką osobę przed punktem o pociągu, bo chociaż np. dało mu to pracę ('klikając w komputer' jak to ojcowie w Polsce B mówią nie będąc w stanie pojąć, że da się pracować inaczej niż fizycznie).
@the_doors: Nie ma żadnej Polski A i B, co to za podział jak za jakiś rozbiorów? Polska jest jedna i wszyscy Polacy są równi, bo nie ma gorszych czy lepszych, więc skończ dzielić nasz kraj jak jakiś hitler ()