Wpis z mikrobloga

@gonzo91 sam idź na leczenie, zobacz sobie jego aktywność odnośnie PLTR jak za covida został spuszczony poniżej 20$ znajdziesz tam spora dziurę, tak jak ta teraz, która zaczęła się przed zmiana layoutu

ale jak zabraliście go na discroda i teraz tam codziennie czytacie o pewniaczku x20, to chwała wam za to :)
troszkę też w pewnym momencie tutaj niektórzy szydzili z Mirka od RR. A teraz to on może się śmiać. Ja tam szanuję za konsekwencje i wiarę
@gonzo91 przecież to co napisałem, to są zwykle fakty, a ty wyskakujesz z leczeniem się… a ze siedzi z wami na discrodzie, to nie wiedziałem, myślałem ze to grupa dla spekulantów którzy bawią się w DT, a nie naganiaczy od jeden spółki
@maniek74 wszędzie tylko multikonta widzisz, podejrzaną aktywność i spisek. To jest jakaś obsesja. A czyim multikontem jestem ja?
Głównie DT, ale to nie znaczy że ma nie być z nami typa który merytorycznie potrafi dużo wnieść do dyskusji o ryneczku, mimo że w DT się nie bawi.
@gonzo91 nie wszędzie, jest tylko jeden Byku, którego łatwo było rozpoznać, jeśli się długo przegląda ten tag, ale tak jak już kiedyś pisałem, ostatnio ograniczył aktywność.
@gonzo91 a przypadków, ze jakiś typ na coś naganiał po czym kasował konto i wracał jako zielonka z inna narracja tez było kilka, zwyczajnie po kilku latach przeglądania tagu nie łykam jak pelikan wszystkiego co napisze na tagu jakaś nowa zielonka, to nie jest szukanie spisku
@maniek74 który to już raz twierdzisz, że ktoś tu siedzi na multi albo jest multi byka mimo, że Ci tłumaczę że nie masz racji? Najpierw Dobrowolski, teraz ziomek od PLTR.
@gonzo91 No który? Ten Filip spamowa tu i ubliżał, tak jak Byku, wiec nic dziwnego, a typ od PLTR odpisał po kilku minutach, choć niby tu nie siedzi, skąd mogłem wiedzieć ze dajecie mu cynki, żeby zareagował po kilku minutach? Żaden spisek.Choć clue sprawy jest takie jak pisałem, zniknął z tagu za covida jak PLTR był spuszczany w kiblu i zostawił nagonionych ze strata i teraz historia się powtarza
@maniek74 kiedy Ty zrozumiesz, że tag #gielda to anonimowy wysryw na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a nie biuro doradcy finansowego?
Jak ktoś coś kupił na podstawie jakiegoś posta i stracił to jest tylko jego sprawa. Sam jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje finansowe. Przestań zgrywać szeryfa.
@gonzo91 ja to rozumiem, ale ty czy inny ananas który jest kilka miesięcy na rynku, nie będzie mi mówił, co mogę pisać na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami. Ty łykaj jak pelikan wszystko co pisze trzydniowa zielonka, a ja będę ich strofował, jeśli będę miał na to ochotę