Wpis z mikrobloga

#rower #gravel #veloport

Wczoraj wybraliśmy się z Gdyni do Wejherowa na słodkości w cukierni Wenta, padało z 7 razy, ale było wspaniale.
Szef pozazdrościł mi gravela i mamy w sklepie już dwa Wiliery Rave SLR w użyciu. Co to jest za rower dynamit to nie mam pytań.
Zapraszam na kolejne wydarzenia z pod szyldu Veloport.pl dostępne na FB. Jeździmy co niedzielę.

Strava:
https://strava.app.link/NokwZ765uyb
SkwarSki - #rower #gravel #veloport 

Wczoraj wybraliśmy się z Gdyni do Wejherowa na ...

źródło: temp_file.png8433643401343894593

Pobierz
  • 15
@SkwarSki: Posmieszkowalem. A tak juz serio. To czemu tak nie lubicie sie z kawalkiem plastiku? Rozumiem reszte osprzetu. Jakosc, materialy itd...

Ale jaki sens jest jezdzic po uszy w blocie zamiast chociaz jakis komplet plastikow za stowke dolozyc? Chocby tymczasowo? Przeciez to dwie srubki.

Serio teraz pytam. Bo moze ja glupi i nie rozumiem.

(A rowerki wiadomo ze fajen sa.)
@Niedobry stary nie mogłem zajechać do sklepu by zamontować błotniki to nie tak że się z nimi nie lubię . nie było czasu na to bo startowałem z innego pkt w Gdyni.
Dziś wjedzie AssSaver Win Wing na tył i mały mad pig na przód.
Serio teraz pytam. Bo moze ja glupi i nie rozumiem.


@Niedobry: po prostu wtedy jest dobra okazja żeby kilka razy w wątku wpisać nie jakiś plebejski "błotnik" ale "Dupa Zabezpieczacz Wygraj Skrzydło"!!, każda okazja na product placement dobra ( ͜͡ʖ ͡€)
Ale jaki sens jest jezdzic po uszy w blocie zamiast chociaz jakis komplet plastikow za stowke dolozyc? Chocby tymczasowo? Przeciez to dwie srubki.


@Niedobry: ja nie znalazłem takiego, który by chronił, a nie zapychał się błotem. Do tego lubiły odpadać. I w którymś momencie zacząłem jeździć bez błotników.
@ShortyLookMean: Rekreacyjnie, sportowo, no rozumiem. Ale np. na miasto na kawe, do pracy, na zakupy. No to, jak widac na obrazku chyba srednio?
W sensie ze no caly ublocony zsiadasz do stolika itp.

No chyba ze taka podroz to ewenement i takimi rowerami to tylko trasy.

Nie bede udawal ze kiedykolwiek nawet siedzialem na rowerze za takie kwoty. (Team rolki here :)

Wiec mnie to zastanawia zwyczajnie.